reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Tofilesia jak tam glowa, przeszla?
Jesli nie, to masz do tego mroczki przed oczami czy jest Ci niedobrze? Ile pilas wczoraj wody?
Ja wlasnie z takimi objawami trafilam najpierw do swojego lekarza a potem go szpitala wiec dobrze by bylo zebys przynajmniej zadzwonila do lekarki i zapytala sie co ona na to.
78 wyglada na to ze cos sie u Ciebie akcja rozkreca. Zadzwon do szpitala i zapytaj co oni na to ale mysle ze jesli nie masz regularnych skurczy to jeszcze beda kazali sie wstrzymac z przyjazdem.
 
reklama
Bluetooth... i tak pewnie powiedza tak jak Ty mowisz ze mam zostac w domu, bo skorczy nie ma, wody nie odeszly, wiec poczekam jeszcze do wieczora czy beda jakies niteczki, czy cos sie bedzie dzialo. Nie wiem czy to skorcze tylko takie bardziej pobolewanie nieregularne brzucha... a w sumie juz by sie moglo zaczac hi hi :-)
 
To chyba oznaka rozpulchniającej się szyjki, czyli godzina "0" nadchodzi;)

gdybym wiedziala dokladnie kiedy godzina "O" bedzie hehe


siku teraz to mi sie doslownie co chwile chce, a kilka kropelek wylatuje...
moja mama juz wie ze cos zaczyna sie chyba dziac wiec jak cos to bedzie juz przygotowana :), a szkoda ze tatus nie bedzie sie cieszyl z nami...
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/ewelinak1-86438.htmlewelinak1... bardzo ladnie pokazane... dziekuje bardzo :happy2: a czy odchodzenie czopu sluzowego moze byc stopniowe? Bo troszke mi mokro... bardziej niz zwykle...
A moze wiesz jak to wyglada, jak by opisac saczenie sie wod? Pewnie bardziej to ze mi tak mokro to moze byc odchodzenie czopu sluzowego... No to ide sie oczyscic do wc hehee
 
Ja już po wizycie u lekarza. Głowa nadal boli, ale trochę mniej. Dostałam do picia elektrolity + jakis preperat osłonowy na żołądek (żeby nie wymiotować) i środki przeciwbólowe rozpuszczalne w wodzie. I jeszcze syrop na zdenerwowanie i napięcie. lekarka powiedziała, że ciężko stwierdzić od czego ten ból głowy- być może przyczepiło się jakieś "choróbsko" (i pierwszym objawem jest ból głowy) albo nerwy przed zbliżającym się porodem. Mam dużo pić. Nienawidzę bólu głowy- dla mnie obecnie to teraz gorsze od wszystkiego- nawet ból porodowy wydaje mi się, że będzie bardziej znośny.
 
78 :-)
U mnie w niedzielę takie coś się pojawiło, śluz z niteczkami krwi :-) w nocy z niedzieli na poniedziałek pojawiły się silniejsze skurcze, a we wtorek tuliłam Adasia!! :-)
I mnie się wydaje, że Twój czas blisko ;-)

Tofilesia przykro mi, że musisz się męczyć z główką, trzymam kciuki, żeby szybko minęło i żeby żadnego choróbska z tego nie było!! Pewnie to przez nerwy, stres spowodowany porodem... Może też ze zmęczenia ciążowego...
Odpoczywaj jak najwięcej, wyłączy telefon, komputer, telewizor i w spokoju leż!! :-)
 
reklama
Ból głowy to też często mnie nawiedza. Ale o dziwo, jak wcześniej zdarzało się to nawet często, tak w czasie ciąży bolała mnie tylko raz. Organizm chyba wie, że mi na ból głowy pomagają tylko tabletki, których w czasie ciaży brać nie mogę. Mam nadzieję, że w okresie karmienia też tak będzie.
 
Do góry