reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

OLA368

Fanka BB :)
Miasto
Wielkopolskie okolice Piły
Rozwiązania
0
Teofilesia - ja dostałam od swojej lekarki w poniedziałek na wizycie w zaleceniach do karty ciąży, że jak będę odczuwała silne bóle głowy to bez czekania zgłosić się do szpitala...A teraz wychodząc ze szpitala ordynator też mnie uczulił na kontrolę ciśnienia i właśnie na odczuwanie ewentualnych bólów głowy, zwłaszcza teraz na końcówce ciąży, żeby bardzo się na to wyczulić i pilnować, a broń Boże neutralizować ból samemu, albo żyć z nadzieją, że przejdzie...

reklama

dzoana82

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hejka.

Ja się muszę poskarżyć na bolące pachwiny. Tak mi Mała uciska, że aż nie raz krzyknę z bólu i wydaje mi się, że jedną stronę mam spuchniętą i nawet jakiegoś gula wyczułam. Trochę się tym zdenerwowałam, mam nadzieję, że to nic poważnego. Jak myślicie, mogę posmarować jakimś żelem tą bolącą pachwinę??

sylwiczka21

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
nie smaruj niczym odpoczywaj, nie forsuj się ja też tak miałam trzy miesiace przed końcem, ale dwa dni przed porodem bolało bardzo mocno a w dzień porodu ustało. To się kości rozchodzą i przygotowuja do porodu. Już koniec bliski :)

Rozwiązania
0
Hej Mamusie, a czy miała któraś w Was problem z żylakami, a dokładniej z zakrzepica żył powierzchniowych. Mnie dopadło to w miniony piątek, szybka wizyta u gina, później u chirurga naczyniowego. Jedna z żył jest całkowicie niewydolna. W zaleceniach zastrzyki w brzuch (robię je sobie sama:( ) z heparyną i noszenie pończoch przeciwżylakowych.
Jedyne co mnie martwi to ta heparyna, niby ma nie szkodzić dziecku, ale zawsze kolejne dawki nowych leków przyprawiają mnie o zawroty głowy, Czy któraś też bierze heparynę lub brała?