reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

reklama
nie trzeba od razu wyskakiwac z takim tekstem..każda z nas ma prawo się wypowiedzieć. Po drugie o nowych wątkach napisane jest w regulaminie..

Napisalam tak bo to Motyl nie pomyslala i od razu na mnie naskoczyla za zakladanie nowego watku, nie pomyslala ze moze sie on komus przydac

4. Utworzenie nowego wątku tematycznego zawsze jest konsultowane z pozostałymi użytkowniczkami forum na wątku głównym!
Ja napisze na ogolnym, poczekam na zatwierdzenie, moze podanie, ankieta albo glosowanie jeszcze? Tydzien czekania na zgode?
Na poczatku nie bylo problemow z tym, a teraz nie wolno? . Przeciez nie pisze o d*pie marynie tylko o czyms waznym dla nas. Nie przesadzacie troszeczke? Przeciez gdybym jakas reklame tutaj wstawila albo cos nieodpowieniego to moderator moze od razu usunac.
 
No juz nie ma co nad tym debatować. Wątek jak dla mnie potrzebny. Coraz więcej może się nam zdarzać dolegliwości, każdej może się to przydarzyć w innym czasie. I każda z nas będzie pytała o to na głównym, bo nie sądzę, że którejś z nas będzie się chciało wertować te kilkadziesiąt czy więcej stron szukając czy juz przypadkiem ktoś o to nie pytał. A my się będziemy wkurzać, że znowu musimy odpowiadać na to samo pytanie, już 10 raz. A tu będzie to łatwiejsze.

Co do zakładania bezsensownych wątków to się zgadzam, ale ten akurat, wg mnie, takim nie jest.
 
..no w sumie możesz...

agusia i masz rację, nie ma co ciągnąć tematu..bo koleżanka nerwowa, nie można wyrazić swojego zdania..a w ciaży nerwy szkodzą..

Nie nerwowa tylko robicie z igly widly... tematu zalozyc nie mozna nawet bo juz problemy robicie:/ To forum dla nas wszystkich i jak bede chciala zalozyc nowy temat to sie nie bede nikogo pytac.
 
Nie nerwowa tylko robicie z igly widly... tematu zalozyc nie mozna nawet bo juz problemy robicie:/ To forum dla nas wszystkich i jak bede chciala zalozyc nowy temat to sie nie bede nikogo pytac.

To po co akceptowalysmy regulamin? Wydaje mi sie ze to nasze wspólne forum,a nie prywatne. Powinno sie wiec wszystko konsultować z uzytkowniczkami. Wynika to ze zwykłego szacunku dla grupy oraz regulaminu.
Nie wydaje mi sie zeby Motyl zrobiła coś złego, jest moderatorem i ma prawo pilnować porzadku na forum. Zrobiła to w normalny sposób i moze nie trzeba sie tak od razu unosić. Szanujmy wspólnie ustalone zasady.
 
Dziewczyny proszę się tu nie sprzeczać

Mononoke
dziewczyny mają trochę racji, mogłaś przedskutować założenie nowego wątku na głównym.
Co by było jak by każdy zakładał ważny dla niego wątek?

Jako że większość jest za tym tematem to niech zostanie, ale na przyszłość wcześniej zasięgnijmy opini innych. To w końcu nasze wspólne forum.
 
Mononoke mi na różne bóle pomagał Amol, jest bezpieczny, a naprawdę działa, może Tobie też by pomógł

Mnie ostatnio strasznie plecy bolą, nie powiem brzuch mam już bardzo duży, to pewnie i obciążenie dla kręgosłupa jest

Tak piszecie o tym soku malinowym, a mi jak byłam przeziębiona, to a aptece magister nie chciała go sprzedać, i mówiła żeby lepiej z tym uważać
 
reklama

Tak piszecie o tym soku malinowym, a mi jak byłam przeziębiona, to a aptece magister nie chciała go sprzedać, i mówiła żeby lepiej z tym uważać


Zależy z czego ten sok był. Jeśli z liści malin to faktyznie trzeba uważać, a z owoców można do bólu:-)
Ja w tym roku zrobiłam chyba z 50 buteleczek takich po kubusiu i już końcówka.
 
Do góry