reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

reklama
MNie sie zdarzalo smarknac troche krwi rano, ale dzisiaj caly dzien jak smarkne to ciagle krew i to nie tak tyci tylko wiecej juz... tzn nie leje sie sama tylko wlasnie przy smarkaniu bo co wloze husteczke do nosa to wyciagam czerwona ale czuje ze mnie boli w srodku troche wiec pewnie pekaja naczynka.
Myslicie ze to moze byc tez powodem przyjmowania dodatkowo witaminy C (zazywam codziennie 3 tabletki po 100mg + mam 200% normalnego zapotrzebowania w witaminach ciazowych + w ciagu dnia pozyskuje wit C z naturalnych zrodel) lub zelaza (dostalam tabletki na zwiekszenie zelaza bo mialam slaby wynik) ?
Denerwuje sie, bo rano to jeszcze rozumiem, ale caly dzien i to wiecej niz zwykle?
Aha, nawilzam nos woda morska, polecila mi moja pani laryngolog.
 
Mononoke, a tę witaminę C konsultowalaś z lekarzem? Bo mojej kolezance lekarz zabronił przyjmowania wit. C w tabletkach w trakcie ciąży, ale dokładnego powodu nie znam.
 
mi też od tygodnia ciągle leci krew z nosa... do tego boli mnie właściwie wszystko
najbardziej plecy... niestety przez to że biust mi bardzo teraz urósł już mi się zmienił środek ciężkości... nieraz aż wyję z bólu!!!
poza tym boli mnie brzuch przez ucisk dziecka na jelita... robią mi się zatory co powoduję bardzo duże bóle!!!!
 
Mononoke, a tę witaminę C konsultowalaś z lekarzem? Bo mojej kolezance lekarz zabronił przyjmowania wit. C w tabletkach w trakcie ciąży, ale dokładnego powodu nie znam.

Ja też jestem świeżo po wizycie, powiedziałam lekarzowi że dostałam kataru i trochę mnie gardło pobolewa wiec zalecił mi właśnie witaminę C 2xdziennie i tantum verde, a gdybym zaczeła kaszleć to mukosolvan.
 
miniaaa współczuję bardzo.. trzymaj się, dasz rade! na pewno niedługo wszystko przejdzie! <pocieszacz>
ja tylko przeziębiona jestem, to początki i jeszcze jakoś żyję, kupiłam syrop *spam* na przeziębienie dla kobiet w ciąży i na azie na nim jadę, ciekawe jak długo to wystarczy :/
zdrowiejmy! :)
 
Dziewczynki moge Was uspokoic.to że macie bardziej przekrwione naczynia w nosku czy jakie ustnej to rzecz normalna w ciązy bo organizm pracuje za dwóch i musi krwiobieg byc bardziej wzmozony by odżywic dzidzie stad te objawy.
A co do lekow to moj mi zezwolil brac Rutinoscorbin,tamtum verde lub apap w czasie gorączki
 
reklama
Do góry