reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Mnie lakarz zalecil przyjmowanie wit C bo biore ja razem z zelazem ktorego u mnie braki wielkie. A zelazo lepiej sie wchlania z wit. C.


Na kaszel ja mialam STODAL homeopatyczny syrop - ginek polecal - swietny, bardzo szybko przeszedl mi po nim kaszel. Mozna pic tez *spam* to syrop dla kobiet w ciazy na przeziebienia i wszystko co z nimi wziazane - tez fajny.
 
reklama
A czy odczuwacie bóle brzucha??? ja jestem w 16 tygodniu ciązy i od wczoraj czuję dziwne uczucie ciągnięcia tak jakby dolne partie brzucha były rozciągane. dzwonilam do gina i mam przyjść dziś o 20. nie wiem czy to normalne, czy może niepokojący objaw jestem w ciąży pierwszy raz.




 
Ostatnia edycja:
Nie panikuj rozciaganie nie powinno byc niczym dziwnym - rosnie nam macica przeciez :D bobas ma widocznie za malo miejsca :>
 
A czy odczuwacie bóle brzucha??? ja jestem w 16 tygodniu ciązy i od wczoraj czuję dziwne uczucie ciągnięcia tak jakby dolne partie brzucha były rozciągane. dzwonilam do gina i mam przyjść dziś o 20. nie wiem czy to normalne, czy może niepokojący objaw jestem w ciąży pierwszy raz.
Ja też od jakiegoś czasu odczuwam bóle i kłucia ale wiem, że to pewnie od naciągania się a i dzidziuś rośnie sporawy.
Ale swoją drogą podczas wizyty za tydzień wspomnę o tym lekarzowi, niech na wszeli wypadek posprawdza wszystko:tak:
 
pije syrop z cebuli juz od tygodnia i jakiejś rewelacji nie widze, a kaszel meczy i meczy :(
No ale z dnia na dzien coraz lepiej powoli więc coś może daje.

Ja też czuje takie jak by rozciaganie, ale jakoś się tym nei przejmuje, przecież brzuch musi rosnąc i bez objawowo to się nie zrobi przecież.
 
Ulżyło mi że nie jestem osamotniona w bólach brzucha. U mnie to bolą prawdopodobnie więzadła. Niby człowiek wie ale też się martwi.

b

Na czerwono widać miejsca które najczęściej mnie bolą. I by się zgadzało z przebiegiem więzadeł. Podejrzewam że maleństwo już tam nieźle wkurzone :wściekła/y: bo domek mu się nie chce powiększyć.

Ps. To nie jest mój brzuch :sorry: U mnie występuje fałdka, wałeczek, skrzydełka (jak kto tam woli)
 
Hej Dziewczyny,
wczoraj wieczorem zauważyłam lekko opuchnięte stopy, dziś rano już mniej , ale jeszcze troszkę. Nie wiecie czy to normalne na tym etapie ciąży? I czy to może ma coś wspólnego z przeziębieniem?
 
reklama
Do góry