reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

może głupie pytanie, ale mam dylmat czy któraś dziewczyna stosowała czopki glicerynowe przed CC?? ja mam cc jutro i się zastanawiam czy sobie zaaplikować tak dla "świętego spokoju" tylko na opakowaniu jest napisane stosować na noc, rezultat po 15-60 minutach, no to bez sensu mi na noc chyba stosować chyba rano nie?? na IP mam byc na 8, więc rano zdążę

Hmmm, to ja zadam głupie pytanie, a na co są te czopki??
 
reklama
Te czopki to takie przeczyszczajace zamiast lewatywki.
Kasiu pewnie że możesz rano.
JĄ wwieczorem zjadlam tylko jogurt a rano mi robili lewatywe to sporo że mnie zeszło więc Kasia może sobie te czopki rano zaaplikować bo na porodowce mogłam wybrać lewatywe lub czopki więc widać nie trzeba na wieczór.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio bardzo łatwo się męczę, w nocy ciężko idzie zasnąć...a jak już, to co 2-3 godziny się budzę na siusiu... A taki miałam plan, że przy końcówkę wyśpię się na zapas;-) hehe Generalnie brak sił na cokolwiek. Dziewczyny też tak macie?
 
Ostatnio bardzo łatwo się męczę, w nocy ciężko idzie zasnąć...a jak już, to co 2-3 godziny się budzę na siusiu... A taki miałam plan, że przy końcówkę wyśpię się na zapas;-) hehe Generalnie brak sił na cokolwiek. Dziewczyny też tak macie?

Oj mamy, mamy. Ja generalnie czuję się jak słoń. Dosłownie. Ruszam się i wyglądam jak słoń. Niewinne czynności wywołują u mnie zadyszkę. Już nawet o spacerach nie marzę. Nie daję rady. Ale już bliżej niż dalej. Tym się pocieszam.
 
Ochhhhhhhhhh dziewczyny nie wiem o co chodzi... położyłam się o 23-ciej spać z wielkim bólem głowy, myślałam że zasnę, ale nie dałam rady więc ok 24-tej wzięłam 2 tabletki paracetamolu. Zasnęłam. A o 4 znowu wybudził mnie ból głowy. Zwijam się z bólu, zaraz mi chyba pęknie prawa półkula.....ledwo patrzę na oczy.... Chyba znowu wezmę jakiś proszek, tylko boję się że to tylko na kilka godzin podziała. Mnie bardzo rzadko boli głowa (raz na 3-mce może), a tu taki zonk. Może to ciśnienie....sama nie wiem.... nie mam jak sobie zmierzyć.... Co robić dzwonić rano do lekarza jak nie przejdzie>???
 
a miala juz z Was ktoras taki z sluz z niteczkami czerwonymi? :zawstydzona/y:
mi sie dzis w nocy pojawil, ale malutko tego bylo, w kazdym badz razie zauwazylam to... ledwo z lozka wstawalam na siusiu tak mnie boli krocze :-( teraz jak chodze tez mnie boli... albo czasami kreci sie w glowie... i lekkie bole czasami jakbym okres miala dostac... :confused:
czy to juz blisko spotkania z moim dzieciatkiem? dzwonic do szpitala dowiedziec sie co mam robic, czy zaczekac?
 
reklama
a miala juz z Was ktoras taki z sluz z niteczkami czerwonymi? :zawstydzona/y:
mi sie dzis w nocy pojawil, ale malutko tego bylo, w kazdym badz razie zauwazylam to... ledwo z lozka wstawalam na siusiu tak mnie boli krocze :-( teraz jak chodze tez mnie boli... albo czasami kreci sie w glowie... i lekkie bole czasami jakbym okres miala dostac... :confused:
czy to juz blisko spotkania z moim dzieciatkiem? dzwonic do szpitala dowiedziec sie co mam robic, czy zaczekac?

To chyba oznaka rozpulchniającej się szyjki, czyli godzina "0" nadchodzi;)
 
Do góry