reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i zawroty głowy

Dołączył(a)
5 Listopad 2017
Postów
1
Witam! Czy któraś z was przechodziła etap bóli i zwrotów głowy? Od paru dni wciąż się nasilają, jestem przerażona, urodziłam w maju od tamtej miałam problemy zdrowotne bardziej związane z małą ilością płytek krwi, ale teraz jestem poważnie zaniepokojona. Do kompletu dochodzi moje samopoczucie, wciąż chce mi się płakać i mam lęki o siebie i o małego.
 
reklama
Warto pomyśleć o psychologu, skoro towarzyszy Ci lęk. Psychika może dawać dużo objawów ciała, mogą być to zawroty czy bóle głowy. Jednak najpierw trzeba wykluczyć choroby fizyczne. Zbadaj tarczycę na początek...
 
@Liliss a kiedy miałaś robione badania krwi? Być może masz anemię (bywa powiązana z małopłytkowością) i stąd bóle, zawroty głowy i powiązane z tym lęki. Bóle i zawroty głowy mogą mieć tez związek z napięciami mięśni i kręgosłupem. Pomysł muraski z psychologiem to też dobry trop.
 
Do góry