reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle kręgosłupa

reklama
To prawda, jeśli chodzi o bóle w plecach, to zawsze warto skonsultować z fizjoterapeutą. Ja z czystym sumieniem mogę polecić OpenMedical, jeśli któraś z Was szuka sprawdzonego miejsca z okolic Krakowa.
 
Ja też tak miałam chyba w 4 miesiącu, w pewnym momencie nie bardzo mogłam chodzić :/ nikt nie wiedział co to - jeden lekarz mówił, że hormony inny że rwa kulszowa albo mi dysk wypadł :D Przeszlo po killu dniach jak sobie polezalam plasko na podlodze. Teraz czasem mnie boli, ale nie aż tak żebym nie mogła wstać czy chodzić :) jak wróci to spróbuje z TENS podobno pomaga na bóle pleców
 
W ciąży nie miałam na szczęście tego problemu, ale za to jakieś pół roku po ciąży odezwały się i plecy i rwa kulszowa. Używałam dip hot i starałam się nie przeciążać pleców, na szczęście długo nie trwało.
 
Do góry