reklama

bóle kręgosłupa!!

Miewacie dolegliwe bóle kręgosłupa ,a może migrene ,bezsenność, bóle podbrzusza!!Poradzimy so

1. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

Potocznie się słyszy,że dziewczyny które miały problem z nerkami lub pęcherzem w czasie ciąży miewaja bóle pasa lędźwiowego w ciąży ale ja mam do tego bóle biodra no i karku choć nie są straszne!!Założyłam tą grupe z myślą o dziewczynach takich jak ja które czasem z bólu spać nie mogą lub z wielu innych przyczyn :confused:mam nadzieje ,że tutaj znajdziemy razem odpowiedzi na wszystkie dolegliwości i będziemy się wspierać w tych tak skromnie mówiąc cudownych ciążowo-wielorybich dniach :-)

2. Gryf

Gryf Zaciekawiona BB

Ja mam bóle biodra i lędźwi. Na biodro moja lek.powiedziała, że w ciąży w stawach zachodzą zmiany i jeśli nie przejdzie, to poleca rehabilitantów w klinice w której ją odwiedzam. Podobno wiedzą co z tym robić. Bardziej jednak mnie martwi mój ból brzucha ;(

3. reklama
  4. ola1039

ola1039 Początkująca w BB

Hej Dziewczyny,ja przez te upały leżę ciągle w łóżku nie mam na nic siły ;( mam bóle kręgosłupa,głowy,i ogólnie wszystkich kości to jest nie do wytrzymania a o apetycie nie wspominam od jakiś 3 dni kompletny brak apetytu ale jakoś wmuszam w siebie tylko że to wszystko na nic bo co zjem to od razu wymiotuję ;(( mój lekarz mówił że to normalne w końcówce ciąży bo ja już jestem w 8 miesiącu.Pozdrawiam trzymajcie się damy radę razem ;))

5. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

widze ,ze nie ja jedna przechodze strasznie ciąże no ale jedyne co wam moge doradzic na dolegliwosci bolowe lub brak apetytu i strasznego lenia ktore tez miewam to male cwiczenia jogi pomagaja na poczatku ciaz bardzo sie tego balam ale teraz w 5miesiacu nie odczowam leku i polecam malenstwo sie odpreza i ja mam troche relaksu przy tym zreszta wogole sie nie mecze a co do wymiotow to ja pije duzo wody nie gazowanej i czasem dorabiam soki z nia zdrowo i bez wiekszych wydatkow a jeszcze sa dobre mientuski ktore ja akurat ciagle zjadam w duzych ilosciach no i jak wiekszosc slodyczy ale po mietusach odrazu mija chec na wymioty i lepiej sie czuje nawet w sklepie 20min wytrzymam a bez nich nawet po 5min uciekam bo slabo mi sie robi ;) pozdrawiam serdecznie i zapraszam rowniez inne cierpiace mamy moze cos poradzimy ;)

Poleć forum