reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle krocza

jaskółka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2009
Postów
262
Miasto
Londyn
Dziewczyny kochane. Dzisiaj podczas odkurzania zaczęło mnie boleć krocze. Musiałam odłożyć odkurzacz i usiąść na chwilę. Kiedy ból minął wstałam i znowu to samo. Było to takie "ciągnięcie", dość bolesne. Nie umiem tego porównać inaczej. Grzebałam w internecie i piszą,że to raczej normalne(organizm się przystosowuje,rozciąga itd.). Sama nie wiem... Miewałyście podobnie? :baffled:
 
reklama
Trudno opisać dokładnie swoje dolegliwości, bo nie wiadomo jakich słów użyć...mnie raczej pobolewa podbrzusze, ale bardzo bardzo nisko i po bokach raczej niż na środku. Ostatnio jak mnie dopadł ból po godzinie siedzenia przy kompie (musiałam trochę brzuch ścisnąć) to się wyprostować przez chwilę nie mogłam. Pobolewał mnie po tym parę godzin...ale już raczej lekko
Czytałam w mojej mądrej książce, że to normalne, bo macica się rozciąga i że póki nie towarzyszą temu dreszcze, gorączka itp. gorsze objawy to nie ma co panikować, tylko warto dłużej odpocząć. Zapytam na pewno gina na wizycie o to, ale dopiero 6.04
 
Też myślę,że nie ma się co na zapas denerwować. Mnie często coś pobolewa, jak nie krocze to podbrzusze. Ale u lekarza wszystko ok więc się przyzwyczajam do tych bóli...
 
Dziękuję za odzew :-)
Właśnie postanowiłam nie panikować, przecież organizm się zmienia, przystosowuje i rozciąga. Wcześniej nawet w krzyżu mnie nie bolało a dziś czuję lekki ból. Nie mam żadnych innych dolegliwości typu plamienie itd.
Jak możesz to zapytaj się lekarza i daj znać.
:-)
 
hej
mam to samo... myślałam już , że jestem jedyna, bo nikt o tym nie wspominał ...
ale też wyczytałam w książce, że normalne ... i że będzie ciągnęło jeszcze bardziej :p więc wszystko przed nami
 
Haha, mamy zaszczyt przekonywać się na własnej skórze :-)
A jescze wczoraj śmiałam się do mamy,że nie mam absolutnie żadnych ciążowych dolegliwści i nie czuję się w ciąży :-D
 
Ja zauważyłam tak jakby kośc łonowa mnie bolała jakoś tak dziwne uczucie nie do opisania nie wiem czy to z przerobienia bo ostatnio duzo robilam czy po prostu tak sie czuje rozciagania miednicy...ale jutro juz wizyta wiec lekarka rozwieje moje watpliwosci;-)
 
aaa zapomniałam o wystającym pępku .. szczególnie jak pojem troche, albo zbyt długo coś robię , np , susze włosy (schodzi mi ponad 20 min) .
ale lekarz powiedział, że to normalne, choć jeśli będą złe wyniki do tego to można się pomartwić, a tak to zwyczajnie się tak dzieje, bądź przepuklina ciążowa się zaczyna, która wraz z ciążą minie
 
Mnie czasami pobolewa w pachwinie taki ciągnący ból, gin na ostatniej wizycie powiedział, że to rozciągają się wiązadła pod wpływem rozciągania macicy
 
reklama
bóle krocza to prawdopodobnie będą skurcze Braxtona-Hicksa, taka rozgrzewka przed porodem:-)
a bóle w kości krzyżowej i/lub ogonowej to skutek powiększającej się macicy. mi dokuczają oba z tych bóli, ale na te bóle pleców pomogło mi chodzenie po schodach i basen- słowem- trzeba się więcej ruszać:-D
 
Do góry