reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle krocza

reklama
Mnie też czasem kuje krocze, ale to normalne, tam też się przygotowujemy do porodu;-)
Mnie cały kręgosłup boli, zwłaszcza okolice krzyża, jeszcze teraz doszedł kolejny uraz kolana i chodzę krzywo, więc cały kościec mi siadł:-(
 
słowem- trzeba się więcej ruszać
Ja to na brak ruchu nie narzekam. Codziennie się gimnastykuje spaceruje, sprzątam i gotuje :-D Co prawda przez ostatnie 5 dni byłam bardziej bierna z powodu grypy ale gimnastyki sobie nie odpuściłam.
 
mi jak narazie dokuczają bóle krzyża zwłaszcza wieczorem... a wczoraj bolała mnie kość ogonowa..wrrr
 
Jaskółka podziwiam Twoją systemetyczność, mi codziennie to tylko spacerki wychodzą ;-) No ale jak coś zacznie bardziej boleć w krzyżu to obiecuję, że się za siebie wezmę...:-D
 
reklama
szuszu a od czego Ci tak puchnie kolano?

Maggie, w sierpniu miałam operację na kolano, którą mi spartaczyli, mieli wyjąć odłam kostny 1,5cmx1cm i nie wyjęli, więc chodzę z tym w kolanie, a jak mi się przemieści w jakieś niesympatyczne miejsce to boli i kolana zgiąć nie mogę:-(I dlatego puchnie, w zasadzie to już od sierpnia jest spuchnięte, ale teraz to już na maksa...
 
Do góry