reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle krocza

jaskółka - dzięki za ten temat bo już zaczynałam myśleć, że to coś dziwnego u mnie z tym bólem krocza.. w pierwszej ciąży nie miałam takich dolegliwości, a teraz (zwłaszcza przy wstawaniu z łóżka) czuję taki jakby ból czy napięcie w okolicach krocza.. tak jakby było obolałe.. ale teraz widzę, że nie jestem jedyną z tymi dolegliwościami :)
 
reklama
ja czesem tez odczuwam ten dyskomfort, byc moze jest to spowodowane tym ze jest obciążone główne naczynie żylne (splot żylny czy jakos tak) ma się wrazenie spuchnietych okolic intymnych czasem napiętych twardych
 
Ból krocza, a często kości łonowej to rozejście spojenia łonowego. Chodzi o to, że więzadła, które łączą kości łonowe miednicy rozluźniają się i rozciągają za wcześnie, a nie przed porodem kiedy zwiekszenie elastyczności spojenia łonowego jest prawidłowe. Należy unikac podnoszenia ciężarów, a czasem nawet chodzenia, jeśli sprawia ono ból. Ja mam tak, że jak sie przeforsuje to nie moge majtek czy spodni ubrac, bo nie moge podniesc nogi do góry, taki ból.
 
cokies dobrze to opisałaś, z tym jakby opuchnięciem. ja już myślałam, że coś niedobrego się dzieje, ale ulżyło mi jak czytam co piszecie.
Ja właśnie od 2 dni staram się nie łazić za dużo, dzwigać to od dawna nie robię tego, staram się nie kucać, łapek do góry nie podnosić, ale z tym różnie bo czasem kubek trza sobie samej podać;-) i powiem, że odrobinę mniej doskwiera.
 
Dziewczyny dzis zaczelo dziac sie cos dziwnego.za kazdym razem jak mnie moja malenka kopnie to czuje jak by mi sie siusiu chcialo,czy to cos normalnego czy moze lepiej isc do lekarza?USG połowkowe mam w poniedzialek
 
Dziewczyny dzis zaczelo dziac sie cos dziwnego.za kazdym razem jak mnie moja malenka kopnie to czuje jak by mi sie siusiu chcialo,czy to cos normalnego czy moze lepiej isc do lekarza?USG połowkowe mam w poniedzialek

może po pęcherzu kopacz zasuwa ;-)
spokojnie w poniedziałek dopytaj
 
wlasnie odnalazlam ten temat i musze sie tu dopisac
co do boli kosci ogonowej - nie ma dnia bez nich, czasami lagodnie, czasami strasznie boli ale codziennnie jest - moja kolezanka( ma 2 dzieci) powiedziala mi ze mi wspolczuje bo to moze oznaczac bole porodowe krzyzowe i ze sa one najgorsze podobno.... czas pokaze jak to bedzie
a bole krocza- czasami sie zdarzaja ale naszczescie nie takie mocne
 
Karolap5- nastraszyłaś mnie, co to oznacza? z tymi bólami kości ogonowej, bo ja cierpię niemiłosiernie. Z dnia na dzień coraz bardziej.
 
reklama
Kurde a ja od kilku dni zdycham z bólem pachwin... Wieczorami nawet spodni nie mogę ściągnąć tak jak mówiła Bishopka.
W nocy, rano, jak wstaje, jak zaczynam chodzić... Non stop mnie boli, przestaje tylko jak chwile pochodzę:-(
 
Do góry