reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle krocza

Karolap5- nastraszyłaś mnie, co to oznacza? z tymi bólami kości ogonowej, bo ja cierpię niemiłosiernie. Z dnia na dzień coraz bardziej.

witaj w klubie,
ja to najchetniej tylko bym spacerowala bo wtedy nie czuje tego bolu, ale od kilku dni jak spaceruje to ciezko mi - brzuszek twardnieje i spacer szybko sie konczy
podobno te bole oznaczaja krzyzowe bole porodowe... tyle tylko wiem i to tylko od kolezanki wiec to nie musi byc "wyrok" z lekarzem nie gadalam jeszcze o tym
 
reklama
jutro może mi coś lekarz powie, muszę go przycisnąć o te bóle w okolicy kości ogonowej, mi to nic nie pomaga a tym bardziej spacer. Czasami jest lepiej jak się wygodnie ułożę ale tylko w łóżku...
 
Och dziewczyny,wiem ze bol bolowi nie równy,ale ja tez cos wiem o bólach krocza. Z tym,że u mnie są one spowodowane żylakami krocza.....Z natką czegos takiego nie miałam,a teraz i mnie dopadło ponoc dosć powszechne w ciaży. Nie są to hemoroidy bynajmniej( jeszcze tego by mi brakowało do szczescie....;-) ),ale ból jest okropny. Rano po lezeniu to jeszcze ujdzie,ale na wieczór po takim dreptaniu,to masssakra. To tak ciągnie,no jak zylaki....a kości spojenia to swoją drogą od czasu do czasu mnie bolą już... Ale spoooko kochane damy rade. Po porodzie wszystko minie. Licze na to w każdym razie:):)
 
Do góry