reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole krzyzowe

Podczas ciąży bóle krzyża są nie uniknione bo dziecko jednak obciąża dodatkowo organizm matki. Szczególnie jeżeli ktoś już wcześniej miał podobne problemy z bolącymi plecami. Jeżeli chcesz sobie ulżyć to kup maść końską - bardzo pomaga na tego typu bóle. Smaruj systematycznie.
 
reklama
marl-enna dzieki, learze kazali mi cwiczyc ma ponoc pomoc wiec zaczelam chodzic na silownie i bol zniknal po miesiacu a teraz znowu w ciazy az sie boje co bedzie dalej
 
ja przy pierwszym porodzie miałąm wyłącznie bóle krzyżowe, opisałam całą akcję dokładniej tutaj: Link do: Jak wygląda poród - bóle krzyżowe, jak je rozpoznać? i kurcze serio, myślałam, że ich tam wszystkich zjem. KTG niczego nie wykazywało, lekarze twierdzili, że nie rodzę, co miałam zrobić, skoro to była pierwsza ciąża, nie wiedziałąm czego mogę sie spodziewać ale wiecie co? dzięki temu, że nikt nie wierzył, że to już, to ja sie nastawiałam na gorsze :D a gorszego nie było. Więc jest i plus całej sytuacji
 
Ja w ciazy odczuwałam kręgosłup i to bardzo, podczas porodu miałam bóle krzyżowe myślałam ze mnie zaraz połamie tak mnie wyginało na szczęście tylko godzinka takiego bólu potem parte 15 min i największy cud na świecie jest ze mną :)
 
Bóle krzyżowe? Najgorsze co może być podczas porodu. Głupie uśmiechy lekarzy i pielęgniarek na aparat tens. Ból tak silny, że jak mijał chwilami id aparatu to czułam zwykle skurcze, takie to słabe, że ulga i można zjeść. Trzy dni męczarni, zero rozwarcia. Straszneee. Nie masz siły. Tylko chcesz by ci cesarkę zrobili lub cię dobili na fotelu. Opisywania na dwie godziny jak to przebiegało. Chciałam zapomnieć. Nie da się. Jestem w drugiej ciąży. Połowa ciąży. Co kilka dni te skurcze dają o sobie znać. Zbliża się.
 
Do góry