reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle lewego jajnika, a początek ciąży

Dołączył(a)
13 Listopad 2021
Postów
13
Hej dziewczyny, jestem po dwóch poronieniach, a tydzien temu okazało się, że jestem w 3 upragnionej ciąży. Jednakże niepokoi mnie moja beta i bóle po lewej stronie.
Moja beta:
2 dni przed okresem, godzina 8 - 49
W dniu okresu, godzina 16-150
Beta w różnych godzinach ale inaczej nie mialam możliwości.
Druga sprawa od 2 dni cierpię na męczący mnie ból z lewej strony, może to jajnik. Jest on czasami lżejszy a czasami bardzo mocny. Czy to ciąza pozamaciczna?
Moja pierwsza ciąża wyglądała tak, że w 6 tygodniu poszlam do lekarza i nic nie było widać na usg i stwierdził, że to ciaza biochemiczna, ale możliwe, że była pozamaciczna skoro też cierpiałam na duże bóle po lewej stronie i utrudniało mi nawet to chodzenie? Ciąże poroniłam sama w domu, po prostu zaczęłam krwawić.
 
reklama
Hej🙂 Beta elegancka. Jeśli chodzi o ból, to prawdopodobnie więzadła dają takie odczucia, bo sam jajnik nie jest unerwiony. Normalne w ciąży 🙂 Dużo zdrowia i spokojnej ciąży.
 
Popieram post wyżej 😊 przyrost prawidłowy, ja na początku ciąży też miałam takie bóle tylko po prawej stronie i też różne myśli. Trzy tygodnie później zobaczyłam maluszka z bijącym serduszkiem czego i Tobie życzę ❤️
 
Hej dziewczyny, jestem po dwóch poronieniach, a tydzien temu okazało się, że jestem w 3 upragnionej ciąży. Jednakże niepokoi mnie moja beta i bóle po lewej stronie.
Moja beta:
2 dni przed okresem, godzina 8 - 49
W dniu okresu, godzina 16-150
Beta w różnych godzinach ale inaczej nie mialam możliwości.
Druga sprawa od 2 dni cierpię na męczący mnie ból z lewej strony, może to jajnik. Jest on czasami lżejszy a czasami bardzo mocny. Czy to ciąza pozamaciczna?
Moja pierwsza ciąża wyglądała tak, że w 6 tygodniu poszlam do lekarza i nic nie było widać na usg i stwierdził, że to ciaza biochemiczna, ale możliwe, że była pozamaciczna skoro też cierpiałam na duże bóle po lewej stronie i utrudniało mi nawet to chodzenie? Ciąże poroniłam sama w domu, po prostu zaczęłam krwawić.
Ja też miałam kłucie w jajniku jednym. Dziś mamy 28+5 tc i czekamy na synka 🙂💙 Kuł mnie lewy jajnik- a wiedziałam, że z niego miałam owulację bo chodziłam na monitorowanie cyklu 🙂 trzymam za Was kciuki! ❤️
 
Dodam, że po drugim poronieniu miałam zapalenie przydatków co powiększa prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej:/
 
Dodam, że po drugim poronieniu miałam zapalenie przydatków co powiększa prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej:/
Ja miałam laparoskopię z udrażnianiem jajowodów i też pojawiło się zapalenie w obu jajowodach, pierwszy cykl po zabiegu udany i też miałam większe prawdopodobieństwo cp.
Chyba tylko lekarz Cię uspokoi, kiedy masz wizytę?
 
Przyrost wygląda dobrze. Ja na początku ciąży też miałam bóle jajników. Lekarz mówił że to normalne.
Ale też przeszłam ciążę pozamaciczna. Przyrosty były zle a pęcherzyk został uwidoczniony w jajowodzie dopiero w 8 tygodniu.
Na Twoim miejscu, jeżeli bardzo się obawiasz CP sprawdź jeszcze przyrosty. To już powie wiele. Dodam że ja miałam przy CP brązowe plamienia.
 
Przyrost wygląda dobrze. Ja na początku ciąży też miałam bóle jajników. Lekarz mówił że to normalne.
Ale też przeszłam ciążę pozamaciczna. Przyrosty były zle a pęcherzyk został uwidoczniony w jajowodzie dopiero w 8 tygodniu.
Na Twoim miejscu, jeżeli bardzo się obawiasz CP sprawdź jeszcze przyrosty. To już powie wiele. Dodam że ja miałam przy CP brązowe plamienia.
Hej, a plamienia miałaś od kiedy? I też miałaś bóle w okolicach jajnika non stop?
 
reklama
Hej, a plamienia miałaś od kiedy? I też miałaś bóle w okolicach jajnika non stop?
Plamienia zaczęły mi się chyba w 6 tc. A bóle akurat wtedy wystąpiły jeszcze później. I nie były to chyba bóle jajnika, był to ból z jednej strony, taki dziwny.
W zdrowej ciąży miałam od początku bóle jajników i w ogóle brzucha.
 
reklama
Do góry