reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle miesiączkowe w 35 tygodniu ciąży

Dołączył(a)
26 Październik 2009
Postów
4
witam piszę ponieważ jestem zaniepokojona. dziś byłam u gin i powiedział że mam się oszczędzać ale jest wszystko ok niestety po powrocie do domu dostałam strasznych bóli takich jak miesiączkowe. zaczęło się jak zwykle zaczął twardnieć mi brzuch co jakiś czas ale było to bez bolesne ale po krótkiej chwili pojawił się ból podbrzusza i kręgosłupa były bardzo silne zwijałam sie z bólu więc postanowiłam wziąć kąpiel ale nie pomogło było jeszcze gorzej po 3 godzinach zasnęłam z bólu gdy wstałam pozostał tylko lekki ból brzucha. moze któraś z was wie co to znaczy. dzwoniłam do mojego gin ale nie odpowiada jego tel a ja bardzo się martwie że coś nie tak z moim synkiem. Proszę o pomoc
 
reklama
35 tydzien to już już..mozesz urodzic nie musisz :) to moga byc skurcze przepowiadające więc looz.. jesli po kąpieli bóle sie nasilą to moze synek chce już wyskoczyć? ;-)
 
ja też pod koniec miałam jakby bóle miesiączkowe to normalne, a być może jeszcze trochę i poród się zacznie, nie zamartwiaj się tylko połóż i się rozluźnij
 
Hej, ja pod koniec pierwszej ciąży też miałam bóle miesiączkowe, ale lekarz powiedział mi, że są to skurcze przepowiadające (o dziwo dowiedziałam się, że mogą pojawiać się po połowie ciąży - co w moim przypadku bardzo by mnie zaniepokoiło). Różnica jest taka, że ja nie zwijałam się z bólu...
 
...a ja mialam taki bol po jednej z ostatnich wizyt u gina,po jego badaniu...,mowil mi,ze moge po tym nawet krwawic...,krwawienia nie bylo,tylko bol...dosc mocny,ale nie az tak jak ty piszesz,moze to sprawa indywidualna...
 
a czy przypadkiem nie masz przodujacego lozyska??? taki bol po badaniu moze byc przy przodujacym lozysku, ale skoro jestes w 35 tygodniu to juz niedlugo mozesz sie spodziewac akcji porodowej.. tak czy inaczej probuj sie skontaktowac jednak z lekarzem..
 
ja miałam takie bóle 26 dni temu, 25 dni temu po raz drugi zostałam mamą:) u mnie był to początek porodu:)
 
ja miałam identycznie w pierwszej ciązy ..bóle zaczęły się na dwa tygodnie przed porodem ..łapały mnie niemal codziennie ,ale tak jak piszę dopiero po dwóch tyg urodziłam...
 
u mnie też takie bóle zakończyły się porodem, na początku bolało tylko trochę ale po kilku godzinach pojawiły się skurcze
 
reklama
Kochana, głowa do góry ja miałam takie bóle w 32 tygodniu, bardzo mocne i intensywne, nawet w nocy, wanna tez nie pomogła. Niestety najwyraźniej przechodzimy skurcze przepowiadające bardzo intensywnie. Weź sobie nospę fortę zrób sobie ciepły, ale nie gorący okładzik na brzuch i na plecki powinno trochę pomóc. Mi pomaga. I zaciskaj nóżki! :-D
 
Do góry