reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle miesiączkowe w 35 tygodniu ciąży

reklama
witam piszę ponieważ jestem zaniepokojona. dziś byłam u gin i powiedział że mam się oszczędzać ale jest wszystko ok niestety po powrocie do domu dostałam strasznych bóli takich jak miesiączkowe. zaczęło się jak zwykle zaczął twardnieć mi brzuch co jakiś czas ale było to bez bolesne ale po krótkiej chwili pojawił się ból podbrzusza i kręgosłupa były bardzo silne zwijałam sie z bólu więc postanowiłam wziąć kąpiel ale nie pomogło było jeszcze gorzej po 3 godzinach zasnęłam z bólu gdy wstałam pozostał tylko lekki ból brzucha. moze któraś z was wie co to znaczy. dzwoniłam do mojego gin ale nie odpowiada jego tel a ja bardzo się martwie że coś nie tak z moim synkiem. Proszę o pomoc

Jeśli bóle ustępują, oznacza, to że są to bóle przepowiadające, które powstają gdy dziecko i macica zaczynają się przygotowywać do porodu, mozliwe, że będą powtarzać się częściej z rożną mocą.
 
To normalne takie bóle, ja też miałam zwykłe odczucie zwłaszcza w dni wypadające miesiączkę.Ale raz byłam z tym u lekarza bo też sie bałam, że coś nie tak jest z dzieckiem.
 
Do góry