reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rurka to super a miałas usg,ile to dni po spodziewanej@:-)
 
reklama
Rurka TRZYMAM KCIUKI ABY TO BYŁA DZIDZIA!!! NAPEWNO JUŻ TAM SOBIE SIEDZI;-) DBAJ O SIEBIE
 
Wracając do cycuszków
Zaczynają mnie swędzieć. Najgorsze jest to że zdarza się to także w pracy. I wtedy marzę o drapaniu :-D
 
Rurka brawo - wielkie gratulacje!!! :-D :-D :-D

Efilo zaczynają??? To wcześniej nie swędziały??? Jak rane - cokolwiek z "fajowych" objawów jeszcze może na mnie spaść? :wściekła/y: Miałam nadzieję, że 2 trymestr to już "z górki" przed 3-cim :eek:
A tymczasem nudności mi się odnalazły...
 
Spokojnie Esia,
to pewnie łożysko się włączyło :-D
W II trymestrze podobno czujesz się najlepiej w życiu więc jest na co czekać. Zwłaszcza że to już tylko pare dni :-)
 
ja juz chyba czuję ten II trymestr, jest całkiem nieźle mam dni super powerowe :-D serio, mam takie jazdy ze głowa boli. Cycki swędzą, nie bolą ani troszke, no sutki jak mój Kot sie zapędzi ... :-p
Duzo pozytywnych myśli mam, dobrego humoru i zapału, potem odpoczywam dzień i nastepnego znowu radosna i taka jakaś fajniejsza jestem :) cerę mam sliczną, włoski dziś zrobiłam, a wczoraj mineło 6 lat odkąd mojego Kota znalazłam pod poduszką :tak:

Zdarzają sie wybuchy ale króciutkie i nie tak intensywne- nie trzęsę się z nerwów. Zaczyna mi sie na serio podobać, może to mieć związek ze zwiększeniem dawki euthyroxu... ale mam nadzieje, że wy też już do mnie w dobrych nastrojach dołączacie :laugh2:
 
[...ja juz chyba czuję ten II trymestr, jest całkiem nieźle mam dni super powerowe :-D serio, mam takie jazdy ze głowa boli. Cycki swędzą, nie bolą ani troszke, no sutki jak mój Kot sie zapędzi ... :-p
...] [...a wczoraj mineło 6 lat odkąd mojego Kota znalazłam pod poduszką :tak: ...]

Sorga rozwiń temat Kota bo się pogubiłam o jakim gatunku piszesz :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: człowieku, czy zwierzy, czy pluszaku może???
 
reklama
Kot to mój mężuś kochany :p ponadto mam koty dachowe: Kapuśniaka i Koteczkę oraz owczarka niemieckiego Rybaka, pluszaków nie choduje w domu i tak sierści nadstan hihihi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry