reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oj dziewczyny...
wczoraj bylam siusiu ok 11 razy w ciagu dnia (w nocy jakos sobie racze ale rano to prawie biegne), a dzisiaj to juz 6 razy od 9 rano...
ehh:-D moj chlopak sie martwi ja sie ciesze a dzidzia rosnie:-)
 
reklama
Ja dzisiaj w nocy zaliczyłam z 5 razy :-D

A niby czemu się martwi?

efilo bo on nie chce jeszcze dzidzi:(
mowi ze ma dopiero 21 lat i to pora sie bawic:/
no nic juz sie zabawil nie chcial a bedzie mial;) ja tam sie ciesze:-D
on sie chyba boi ze sobie nie poradzimy... musze mui znalezc jakas stronke dla przyszlych tatusiow;-)
 
[... bo Esia jest logiczna inaczej hihihi z niej woda paruje to nie musi sikać:)....]

Hahaha, zrobiłam sobie wizualizację parującej Esi ;-):-D:-D:-D:-D w wersji Kajko :-D:-D:-D:-D.

A apropos sikania to się pochwalę całe dwie nocki bez wstawania nocnego. :-p

Rurka: No ja się mu nie dziwię, starsza jestem od niego a i tak mam pełno obaw czy sobie damy radę. Najgorsze to są dla mnie wizje jak Dzidzior dorasta i pakuje się w jakieś podejrzane towarzystwo. Heh zobaczymy....
 
rruurrkkaa, mój już prawie mąż (jeszcze 12 dni!!!!!!!!!!!!!!!!) ma 23 latka. Ja dwa więcej. nie mogęr powiedzieć, że się nie boi,bo i do mnie zaczyna docierać ta "odpowiedzialność do końca życia", ale cieszymy się bardzo!!!!! Twojemu może potrzeba kilku, kilkunastu dni na "oswojenie" z nową sytuacją.

a odnośnie siku, to ja chyba jakaś dziwna jestem. nie wstaję w nocy, w dzień mam normalnie jak zawsze :confused: no ale chyba wszystko ok. za to mdli mnie przepotwornie i często kończy się to "niespodziewanym zwrotem akcji" :eek: :wściekła/y:
 
a tak w temacie- piersi bolą.................. że hoho..... :no:
 
niuni odliczamy razem z Toba do ślubu i zdjęć będziemy sie domagać :)))
rurka i niuni mój Kot ma 31 lat to już niby dziad :-D a zachowuje i sie i wyglada zreszta jak dzieciak:))) on baaaardzo chciał juz dzidzie ale mysli tylko o tym jak to bedzie fajnie, wogóle nie przyjmuje do wiadomości że mogą być trudności, więc ja 5 latek mlodsza muszę myślec o wszystkim tak jak i wy :) damy radę:cool2:
 
Mnie swędzą za to. Bolały tylko troszkę na początku.

Co do mojego ukochanego. Ma 40 lat i też ma stresa że wszystko się zmieni :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry