reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
29 Marzec 2006
Postów
655
Witam chciałabym poruszyć temat bolących piersi w czasie ciąży. Czy zauważyłyście u siebie nadwrażliwość na dotyk? Od którego tygodnia pojawiły się u was te bóle i do którego tygodnia zazwyczaj utrzymują się one?? Piszcie o swoich problemach związanych z piersiami w okresie ciąży.
 
reklama
Mnie na razie piersi tylko lekko pobolewaja, glownie po bokach - gdy je dotykam. Kiedy chodze to tez pobolewa- czuje ze piersi mam ciezsze i jakies obrzmiale. Natomiast sutki poki co w ogole mi nie dokuczaja:-)
 
Mnie zaczęło boleć gdzieś koło 3-4 tygodnia. I nadal boli, choć może nie aż tak jak na poczatku. Wcześniej bolały mnie całe, tak jakby było za dużo pokarmu (już wiem co to znaczy, uhh). Teraz bolą mnie już "tylko" brodawki, ale piersi nadal mam twarde. No i są trochę większe niż wcześniej :laugh2:.
 
Mnie najbardziej z boku i troche od spodu. No i czuję że są większe. Zwłaszcza jak po domku chodzę bez stanika. I generalnie zaczynają być takie nietykalskie...

Jeszcze miałam napisać od kiedy.. Nie pamiętam dokładnie ale chyba od 4 tygodnia.
 
kurcze ja nie wiem co to bol piersi. ani w pierwszej ciazy ani teraz mnie nie bola... zrobily sie pelniejsze (rozmiaru nie zmienily) ale za to sutki sa o 1000% wrazliwsze!!!!!!! w sumie w pierwszej ciazy urosly mi tylko o 1 rozmiar takze rozstepy i bole mnie ominely...
 
Hej kobitki, tak sobie was podczytywalam troszke :-) Mnie piersi bolaly od samego poczatku ciazy - jeszcze nie wiedzialam, ze jestem, a juz bolaly, a potem to do konca. Mozna sie przyzwyczaic ;-)

Pozdrawiam czerwcoweczki :-)
 
Moje cycuszki daly pierwszy sygnał ze moze fasolka zaczeły bolec dobry tydzien przed @:szok: ,która sie nie pojawila i bolały coraz bardziej,a teraz nawet w nocy bola
 
Ja tak samo jak Gośka, od razu zaczęły boleć i dają o sobie znać jeszcze ale to dobrze-jestem spokojniejsza;-)
 
reklama
a miałyście może bóle głowy? mi one normalnie nie dają od tyg. żyć.... :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry