reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza 22 tydzień

Dołączył(a)
27 Luty 2023
Postów
5
Cześć dziewczyny! Obecnie jestem w 22 tygodniu ciąży i od dwóch dni wieczorem mam bóle podbrzusza jak na okres. Biorę nospe forte 2x1, magneB 6 forte 3x1 i luteinę 2 X1 bo miesiąc temu szyjka skróciła mi się do 2,1cm. Ponadto więcej leżę i odpoczywam niż cokolwiek robię. Tydzień temu miałam wizytę kontrolna na której lekarz zmierzył szyjkę i stwierdził że jest ok, że teraz ma ponad 4 cm. Nie wiem skąd te bóle i czy to normalne że przy tylu lekach mam takie dolegliwości? Następna wizyta dopiero 16 marca..
 
reklama
Ja od samego początku mam bóle brzucha, aktualnie 27tc.
Też jestem obstawiona lekami, aspargin, no spa, luteina, dodatkowo ostatnio duphaston, bo doszło bolesne stawianie się macicy ;/
Moja gin,a także lekarze na IP mówią, że mimo, ze mam bóle, to wszystko wygląda ok i niewiadomo skąd one są.
 
Autorko, mi groził poród w 28 tygodniu. Leżałam w szpitalu, wypuścili z dodatkowymi lekami do domu, zalecono odpoczynek, krótkie spacery, bez zbędnego obciążania. I ty też relaksuj sie, ja mialam skurcze i bóle juz do 38 tygodnia, niestety. Dbaj o siebie i dotrwaj !
 
Do góry