reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza jak na okres w 32tc

Całkiem dobrze.. leżymy i rośniemy ;) w weekend byłam w szpitalu na magnezie (chociaż nie obyło się bez nerwów).. i jeszcze z 2 tygodnie musimy się oszczędzać :) a ty jak tam? :)
 
reklama
W szpitalu stwierdzili 1-1.5cm wiec bardzo podobnie.. i właśnie przez to rozwarcie było trochę nerwów bo już mnie chcieli zostawić - 'lekarka' na izbie przyjęć twierdziła, że rozwarcia nie było, więc ordynator w dniu wypisu wpadł w panikę, że w dwa dni zrobiło się takie rozwarcie :/ na szczęście mu udowodniłam, że rozwarcie jest stwierdzone od kilku tygodni.. coś masz jeszcze dodatkowo brać czy cały czas na tych samych lekach i leniuchowanie? :)
 
W szpitalu stwierdzili 1-1.5cm wiec bardzo podobnie.. i właśnie przez to rozwarcie było trochę nerwów bo już mnie chcieli zostawić - 'lekarka' na izbie przyjęć twierdziła, że rozwarcia nie było, więc ordynator w dniu wypisu wpadł w panikę, że w dwa dni zrobiło się takie rozwarcie :/ na szczęście mu udowodniłam, że rozwarcie jest stwierdzone od kilku tygodni.. coś masz jeszcze dodatkowo brać czy cały czas na tych samych lekach i leniuchowanie? :)
Te same leki i leżenie, tyle że ja cały czas jestem w szpitalu, bo tak jak mówisz, tydzień temu sądzili że rozwarcie jest na 1 cm, a wczoraj miałam badane i wyszło 1,5cm i mnie nie chcą wypisac.. Leżę tu już 11dni i się porostu meega nudze
 
Te same leki i leżenie, tyle że ja cały czas jestem w szpitalu, bo tak jak mówisz, tydzień temu sądzili że rozwarcie jest na 1 cm, a wczoraj miałam badane i wyszło 1,5cm i mnie nie chcą wypisac.. Leżę tu już 11dni i się porostu meega nudze
O kurcze współczuję :( będziesz w szpitalu do końca czy jest szansa, że wypiszą cie wcześniej? Co lekarz to inny 'pomiar'..
 
Jutro mają znów na fotelu sprawdzać jak będzie 1,5cm to wypisza, jak dojrza 2cm to nie..
To trzymam kciuki, żeby się zatrzymało i żebyś wróciła do domu ;) moze jutro stwierdzą, że rowarcia nie ma (jak u mnie na IP ) ja już dostawałam na głowę przez te kilka dni, więc podziwiam ;)
 
To trzymam kciuki, żeby się zatrzymało i żebyś wróciła do domu ;) moze jutro stwierdzą, że rowarcia nie ma (jak u mnie na IP ) ja już dostawałam na głowę przez te kilka dni, więc podziwiam ;)
Ci lekarze to co drugi to lepszy tydzień temu we wtorek rozwarcie stwierdzili 1cm, w ubiegły piątek rozwarcie znikło, a w ten wtorek 1,5cm :D
 
Ci lekarze to co drugi to lepszy tydzień temu we wtorek rozwarcie stwierdzili 1cm, w ubiegły piątek rozwarcie znikło, a w ten wtorek 1,5cm :D
Haha to dokładnie tak samo jak u mnie.. piątek chyba był dniem zanikającego rozwarcia :-D:p ja teraz czekam na wizytę za tydzień, z nadzieją, że nic się nie wydarzy i że mała trochę więcej przybierze
 
reklama
Do góry