reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bóle podbrzusza jak na okres w 32tc

ania120592

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi się szyjka zaczela skracac od 30tc a rozwierac od 32tc dlatego może mniej leków dostałam, za to 11dni w szpitalu na obserwacji leżałam, mi się tylko marzy skończyć pełny 37tc a potem niech się dzieje co chce:)
Może dlatego, że u ciebie mniej więcej w jednym czasie szła i szyjka i rozwarcie. Ale przynajmniej krócej leżysz, mi szyjka zaczęła lecieć juz w 20tc więc od tamtego czasu jestem na spowolnionych obrotach, a od 26tc praktycznie przykuta do łóżka. Dlatego ja się już bardzo cieszę z tego tygodnia, w którym teraz jesteśmy, bo cały czas żyłam w przerażeniu, że urodzę przed 32tc. Ale wiadomo.. od 38tc będzie już całkowity spokój :D

reklama

ania120592

Rozwiązania
0
Hej, urodziłam w 36tc,moj mały ma już 6tygodoni i jest zdrowiutki, miał 2840kg i 52cm a u Ciebie jak poszło??
Super! Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło ;) 2840kg to dużo :p (żartuje-wiem, że wkradł się błąd ;) ) ja urodziłam w 38tc.. i bardziej na własne życzenie :) gdybym się wtedy nie zdecydowała możliwe że jeszcze kilka dni dłużej bym ponosiła :) moja Malutka też zdrowiutka, 2820g i tez 52cm :)

A jak przeżyłaś poród? Szybko poszło? Bo u nas blyskawicznie ;)

Marcelkowa33

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Super! Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło ;) 2840kg to dużo :p (żartuje-wiem, że wkradł się błąd ;) ) ja urodziłam w 38tc.. i bardziej na własne życzenie :) gdybym się wtedy nie zdecydowała możliwe że jeszcze kilka dni dłużej bym ponosiła :) moja Malutka też zdrowiutka, 2820g i tez 52cm :)

A jak przeżyłaś poród? Szybko poszło? Bo u nas blyskawicznie ;)
U mnie poród mega błyskawicznie, odeszły mi wody w domu i ledwo co zdążyłam dojechać do szpitala, urodziłam w 15min, 5 skorczy i po wszystkim, mały dostał 10/10 :) ciekawe czy przy 2 ciąży też będzie problem z tą szyjka, jak myślisz??

reklama

ania120592

Rozwiązania
0
Dobrze ze zdazylas dojechać.. mi przebijali pęcherz wiec na szczescie nie miałam akcji 'biegiem do szpitala' ;)
Niestety wydaje mi się i po tym co czytam na innym forum, że niestety sytuacja z szyjką może się powtórzyć.. moja lekarka już zapowiedziała, że w drugiej ciąży od razu zakładamy pessar..

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Ciągnięcie w podbrzuszu Potrzebuję porady 3
G Objawy ciąży a jednak miesiaczka. Ciąża, poród, połóg 1
B Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 11
K Bóle podbrzusza 6 tydzień - co na to? BB położna radzi mamom 8
K Bóle podbrzusza w 26 tygodniu Potrzebuję porady 2
Sarafina Bóle podbrzusza Potrzebuję porady 5
V Bóle podbrzusza w ciąży Potrzebuję porady 69
T Kłujące bóle podbrzusza podczas ruchu w ciąży Potrzebuję porady 2
H Bóle podbrzusza w 21 tygodniu Potrzebuję porady 13
M Potrzebna rada :) Potrzebuję porady 27
S Ginekologia Potrzebuję porady 6
M Bóle podbrzusza w 23 tyg. ciąży Potrzebuję porady 2
Rene1985 Bóle podbrzusza Staramy się 8
S Bóle podbrzusza Potrzebuję porady 2
S Ucisk dziecka na żółądek, ulga w oddychaniu, lekkie bóle podbrzusza Ciąża, poród, połóg 4
slonko Bóle podbrzusza Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 74
K Bóle brzucha po usg Ciąża, poród, połóg 6
A Poranne bóle brzucha w 6, 7 tygodniu ciazy Potrzebuję porady 2
Polskakobieta10 Co to może być? Potrzebuję porady 8
K Skurcze i bóle brzucha po badaniu szyjki macicy w ciąży. BB położna radzi mamom 4
pannadorka Nasze żale, bóle i inne niedogodności Kwietniowe mamusie 2020 65
F Bóle w dole brzucha 18tc BB położna radzi mamom 1
Mythopoeia Bóle jak na okres 34 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 7
michelle27 Początki kolki u niemowlaka Potrzebuję porady 4
R Częste bóle głowy , zatok i wydzielina ropna Potrzebuję porady 1
E Bóle brzuszka u noworodka. Jak pomóc?zdjęcie kupy zalaczone. Jeśli nie chcesz oglądać to nie wchodz Potrzebuję porady 56
B Bóle Potrzebuję porady 4
N Dziwne bóle brzucha jak zakwasy Staramy się 14
B Bóle Potrzebuję porady 6
sylka8 Bóle z krzyża Potrzebuję porady 9
M Dziwne bóle jajników po poronieniu Ciąża, poród, połóg 9
I Cesarskie ciecie - polozenie miednicowe Potrzebuję porady 8
R Częste bóle głowy Potrzebuję porady 2
K Częste bóle głowy Potrzebuję porady 12
Natalka92 Wieczorne bóle brzucha i ogólne złe samopoczucie we wczesnej ciaży. Ciąża, poród, połóg 3
XxKorneliaxX Przeziębienie w 17 tygodniu ciąży plus bóle brzucha, twardnienie macicy. Potrzebuję porady 3
kluseczka89 Straszne kolki/bóle brzucha/wzdęcia u niemowlaka Potrzebuję porady 20
pchelka10.05 Bóle biodra podczas snu :( Potrzebuję porady 2
pchelka10.05 Brak apetytu i bóle żołądka w 4 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 3
K Bóle jak miesiączkowe ? Potrzebuję porady 6
W Czop, bóle Potrzebuję porady 66
N Bóle przypominające miesiączkowe w 22 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 14
N Nisko osadzone łożysko i bóle brzucha Potrzebuję porady 2
S 3 dzień po transferze, bóle jak na miesiączke Potrzebuję porady 2
S Okropny ból pleców Zdrowa mama 7
K Bóle krzyżowe Potrzebuję porady 1
Z Bóle miesiączkowe bez miesiączki Potrzebuję porady 9
Mika234 Bóle macicy Ciąża, poród, połóg 5
Brrrownie Bóle krzyża we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 7
Mika_ossam Okropny początek Potrzebuję porady 17