reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza jak na okres w 32tc

Marcelkowa33

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Lipiec 2019
Postów
36
Dziewczyny a czy miwalyscie bóle podbrzusza jak na okres około 32tc?? Nie wiem czy to od wiercenia małego i powiększające się brzucha czy od tej skróconej szyjki na 1cm i rozwarcia na 1cm... Oprócz sterydów na płuca dostaje też luteine 2x1
 
reklama
Ja mam 30 tydzień , czasem czuję brzuch ,czasem jakieś skurcze ,ale są chwilowe i przechodzą ,może zacznij jeszcze magnez łykać mi pomaga , ale moja szyjka jest długa i się nie otwiera ,nie wiem co Ci doradzić ,może konsultacja z ginem choćby telefoniczna
 
Ja mam 30 tydzień , czasem czuję brzuch ,czasem jakieś skurcze ,ale są chwilowe i przechodzą ,może zacznij jeszcze magnez łykać mi pomaga , ale moja szyjka jest długa i się nie otwiera ,nie wiem co Ci doradzić ,może konsultacja z ginem choćby telefoniczna
W szpitalu lekarz mi powiedział że magnez i nospa tylko łagodzą ból ale nie powstrzyma nadchodzącego porodu gdyby miał wystąpić więc nie chcę mnie faszerowac tym, Pielęgniarka sądzi że od leżenia bardziej odczuwam wszystko...
 
Magnez na pewno nie zaszkodzi a może wyciszyć skurcze. Tylko trzeba większą dawkę.
 
reklama
Do góry