reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza jak na okres w 32tc

Dziewczyny a czy miwalyscie bóle podbrzusza jak na okres około 32tc?? Nie wiem czy to od wiercenia małego i powiększające się brzucha czy od tej skróconej szyjki na 1cm i rozwarcia na 1cm... Oprócz sterydów na płuca dostaje też luteine 2x1
Bole jak na okres od 25 tc I stawiajaca sie macica to byly u mnie przedwczesne skurcze. W drugiej ciąży dostawalam sama luteine, w 35 tc jak sie rozkrecilo to juz nie szlo zatrzymac. W 3 ciazy mialam to samo tylko skurcze mocniejsze I byly czesciej. Luteina, nospa, magnez praktycznie cala ciaze. W 34 tc wyciszanie fenoterolem, w 35 tc tobyny magnezu w kroplowce ostatecznie 36 tc coreczka przyszla na swiat
 
reklama
Ja miałam takie bóle gdy miałam bakterie w drogach rodnych, wiec dla pewności dobrze by było zrobić posiew z szyjki.
 
U mnie szyjka tez 1cm, rozwarcie na opuszek (na szczęście od 3tyg bez zmian) i dzisiaj mamy 32+0 ale nie mam bólów ani skurczy. Czasami brzuch się stawia ale zauważyłam, że dzieje się tak jak zaczynam się stresować/denerwować.. jednak magnez u mnie to podstawa odkąd stwierdzono, że szyjka leci (Aspargin 3x2 ;) )
 
U mnie szyjka tez 1cm, rozwarcie na opuszek (na szczęście od 3tyg bez zmian) i dzisiaj mamy 32+0 ale nie mam bólów ani skurczy. Czasami brzuch się stawia ale zauważyłam, że dzieje się tak jak zaczynam się stresować/denerwować.. jednak magnez u mnie to podstawa odkąd stwierdzono, że szyjka leci (Aspargin 3x2 ;) )
A w szpitalu byłaś na steryd ach na rozwój płuc dziecka??
 
Tak, w 26tc. Dostalam wtedy sterydy domięśniowo i magnez dożylnie. I teraz na dniach mam się znowu stawić do szpitala na magnez. Poza sterydami coś jeszcze dostajesz?
Luteine 2xdziennie dopochwowo, magnes w tabletkach 2x1 i to tyle, bo ja też się dobrze czuje tylko tak jak mówisz w stresie brzuch twardnieje i podbrzusza mnie pobolewal dlatego staram się nie przejmować tylko leżę i nie mysle
 
Luteine 2xdziennie dopochwowo, magnes w tabletkach 2x1 i to tyle, bo ja też się dobrze czuje tylko tak jak mówisz w stresie brzuch twardnieje i podbrzusza mnie pobolewal dlatego staram się nie przejmować tylko leżę i nie mysle
Też się ogólnie dobrze czuje.. gdyby nie badania to nawet bym nie wiedziała, że coś się dzieje :o ja mam trochę więcej tych leków (luteine dopochwowo 3x1, duphaston 3x1, aspargin 3x2..) i na nerwy melise ;) ale niestety przed wizytą kontrolną średnio działa i nerwy wygrywają ;) jesteśmy prawie, że w tym samym czasie..jakoś wytrwamy ;)
 
Też się ogólnie dobrze czuje.. gdyby nie badania to nawet bym nie wiedziała, że coś się dzieje :o ja mam trochę więcej tych leków (luteine dopochwowo 3x1, duphaston 3x1, aspargin 3x2..) i na nerwy melise ;) ale niestety przed wizytą kontrolną średnio działa i nerwy wygrywają ;) jesteśmy prawie, że w tym samym czasie..jakoś wytrwamy ;)
Musimy dać radę, byle do 23 sierpnia to 37tc już bedzie
 
reklama
Do góry