reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bole podbrzusza po okresie.

Hej dziewczyny. Mam pytanie od ktorego dnia cyklu powinno robic sie testy owulacyjne przy nieregularnych miesiaczkach? Czy te testy musi teraz robic codziennie? Moja przyjaciolka zrobila dzis w poludnie i teraz - sa negatywne, ale takie ciemne jakies te kreski. Czytalysmy rozne komentarze i niektore dziewczyny prawie nic nie maja na tych testach. Nie mamy o tym pojecia dlatego prosilybysmy Was o pomoc :) Dodam,ze dzis ma 14dc, kilka dni miala bole podbrzusza,ktore utrzymuja sie do dzis, jednak sa mniejsze, jeden dzien bol jajnika- jakby klucie. Nie wie czy ma odpuscic juz w tym cyklu i zaczac w nastepnym czy kontunuowac robienie tych testow🙈 Jest prawie tydzien po okresie. Z gory dziekuje! :) Dolaczam zdjecia tych testow z dzis.
 

Załączniki

  • 20200710_123026.jpg
    20200710_123026.jpg
    911,7 KB · Wyświetleń: 215
  • 20200710_175657.jpg
    20200710_175657.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 210
reklama
Nie pamiętam na jakim forum ale wiem ze tak miala i zaszla w ciaze. Testy owulacyjne robi sie wieczorem pomiedzy 20/22 2 godz przed testem ograniczyć spożycie plynow. Taki test owulacyjny kupi nawet w aptece jesli beda 2 takie same kreski to znaczy ze owulacja wystąpi za niedlugo
Skąd takie głupoty? Test owu pokazuje pik LH i w żadnym wypadku nie pokaże że owu jest lub będzie i może być piękny test pozytywny a owu nie będzie.
 
Skąd takie głupoty? Test owu pokazuje pik LH i w żadnym wypadku nie pokaże że owu jest lub będzie i może być piękny test pozytywny a owu nie będzie.
Napisalam tylko ze taki przypadek czylalam na forum i ze dziewczyna zaszla w ciaze. Ja tez robilam testy owu i sie sprawdzaly i nie pisze głupot. Test byl pozytywny a na drugi dzien negatywny i mialam monitoring w tym dniu i byl pękniety pecherzyk . Poradzilam tylko koleżance moze akurat u niej tez sie to sprawdzi. Ja robilam testy od 9 dnia do 16 .
 
Do góry