reklama

Bóle przedporodowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez Petunia, 18 Lipiec 2011.

1. Petunia

Petunia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny doświadczacie już tych bóli? Mnie od kilku dni boli brzuch jak na okres tylko że trochę bardziej, przy tym czasami mam skurcze i nie wiem co mam już z tym robić. Wczoraj trochę mi ból odpuścił i dzisiaj w nocy znowu się zaczeło z tym ze dodatkowo odczuwam ból w pachwinach:crazy: Jak na złość mój gin jest na urlopie. I taka bezradna się z tym czuje może coś poradzicie?

2. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Petunia to podjedz na ip nich zrobia ktg i wtedy sie okaze czy wsio ok skoro towjego gina nie maa i nie masz z nim jak porozmawiac...
    ja tez niby czuje bol i tez czasem mam skurcz pachwiny juz kilka dni bola ale jakos nic sie u mnie chyba nie rozkreca...

3. reklama
  4. myszka1987

myszka1987 Mama Mikołaja:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Petunia ja na szczęście nie mam jeszcze tych bóli tylko bezbolesne aczkolwiek odczuwalne skurcze ale Ty widzę po suwaczku że masz prawo już mieć te boleśniejsze:tak: Ja bym się nie martwiła jeśli nie masz regularnych. Moja siostra 4 dni przed porodem miała regularne, bolesne, które nagle się cofały i cisza i tak od nowa:wściekła/y: ale w końcu się unormowały i jak były co 7 min wyruszyła do szpitala... A ból w pachwinach jak pytałam lek jest normalny w ostatnich tyg przed porodem;-)

Faktycznie może podejdz na KTG dla własnego spokoju..

5. Bishopka

Bishopka mama swoich dzieci

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Petunia podpisuje sie pod tym co pisały dziewczyny, najlepiej na IP pojechać.
    Ja nie mm skurczy, ale mam bóle (właściwie to takie ćmienie ) podbrzusza, bóle pachwin i twardnienie brzucha, ale od środy zaczynam żyć pełnia zycia :-D

6. Oli.B

Oli.B Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja mam coś dziwnego. w dzień jest wszystko ok. a w nocy brzuch napięty, twardy jak głaz, ciągnie, pobolewa, a w dzień mogę wszystko robić i luz. :baffled:
    Już tak ze 3 dni cholera

7. Bishopka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oli Tobie mało co zostało, więc spoko luzik :-)

8. nadzieja!

nadzieja! Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Petunia ja od jakiś 3 dni miewam pobolewania podbrzusza jak na okres (nie jest to wielki ból ale odczuwalny... ). Skurcze też czasem mam - wczoraj miałam przez godzinke prawie co 10min ale nie bardzo bolesne po czym przeszło :). Mnie za to prawie co dziennie w kościach rozrywa :/ i kość ogonowa to jakby mnie ktoś w dupsko 3dni kopał:-( . Jeśli się stresujesz to tak jak dziewczyny piszą na IP i zawsze się uspojoisz !!!

9. nadziejka82

nadziejka82 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja ból podbrzusza jak na okres miałam na razie tylko jednej nocy i też się nieźle wystraszyłam czy to juz, a tak poza tym to boli mnie krocze jak diabli, zwłąszcza jak za dużo pochodzę.
    Petunia moze spróbuj zjeść nospę a jak nie przejdzie to chyba tak jak dziewczyny piszą pojechałabym do szpitala - niech sprawdzą co i jak.

10. reklama
  11. Bishopka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nadziejka krocze (spojenie łonowe) to mnie napiernicza od 20 TC i mało co na to pomaga, teraz jak młody naciska główka mi kości to dopieroa boli, w nocy z boku na bok nie moge się przewrócic.

12. nadziejka82

nadziejka82 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to u mnie podobnie, a boli od 30 tc

Poleć forum