reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle przedporodowe

a ja powiem szczerze ze nie wiem czy skorcz to skorcz kurcze...
mi czasami brzuch caly staje, dzis np mialam wrazenie ze nie dojde do apteki, caly twardy byl, i nie wiem czy to mozna nazwac ze boli, chyba tak bo tak jakos ciezko bylo... ech...

Bishopka ja mam to samo od dawna wszystko mnie boli jak przekrecam sie z boku na bok, a ostatnio to w ogole nie moge spac, zadna pozycja nie jest dobra...
 
reklama
Nospa właśnie już nie działa, więc nawet jej nie biorę. Macie racje, chyba jutro jednak odwiedzę szpital, wcześniej też o tym myślałam, ale boje się, że zachce im się zostawić mnie na obserwacje, a tego bardzo bym nie chciała... :dry:
 
A ja mam coś dziwnego. w dzień jest wszystko ok. a w nocy brzuch napięty, twardy jak głaz, ciągnie, pobolewa, a w dzień mogę wszystko robić i luz. :baffled:
Już tak ze 3 dni cholera

Mam podobnie - w dzień nic nie czuję, a w nocy jak się obudzę na siusiu to czuję ból podbrzusza i lekkie skurcze już od jakiś 4 dni...:baffled:

Petunia pewnie to skurcze przepowiadające, ale dla swojego spokoju możesz sprawdzić na IP czy wszystko ok.
 
karolap-ja też mam tak przy chodzeniu mały tak się stawia w brzuchu ,cały twardnieje i straszny ucisk w podbrzuszu aż mam trudności w chodzeniu ,ale to już chyba dziewczynki takie uroki końcówki ciąży -tak mi się wydaje .
PETUNIA-MI LEKARZ ZAWSZE POWTARZAŁ I PISZE TO JUŻ KTÓRYŚ RAZ ,ŻE JAK NOSPA NIE POMAGA TO DO SZPITALA,lepiej jedź dla własnego komfortu psyhicznego ,po co masz się stersować
 
i jak zwykle co lekarz to opinia, bo widzisz LANA, moj np. powiedzial ze od 36 tygodnia nospy juz nie brac w zaadnym przypadku bo tylko dodtakowo zmiekcza szyjke a skurcze i pobolewania moga sie jak najabrdziej zdarzyc i poki nie ma plamien, regularnych i bolesnych skurczów to nie ma co panikowac :/ A najlepiej chyba zaufac własnemu instynktowi
 
hej
ja to samo, ostatnie 3 dni to jakaś masakra...
pierwsze skurcze w czwartek jak szłam do lekarza, to mi powiedział, że za wcześnie :baffled:
a ból w podbrzuszu mam jakby mnie ktoś rozrywał od środka i wiem nawet kto hehe , ale jest to bardzo nieprzyjemne, poza tym w nocy jak chcę się z boku na bok przekręcić , to się ujęczę przy tym nieziemsko, aż męża budzę, a nie wspomnę o podniesieniu się i poczłapaniu do wc :confused:
coraz ciężej to wszystko znoszę , a do tego mogę spać całymi dniami
 
reklama
A mnie dzisiaj w nocy bolała kość łonowa, ostatnio coraz cześciej mi się to zdarza. Na szczęście nie mam żadnych innych bóli czyt. skurczy
 
Do góry