reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle przedporodowe

reklama
wiecie ja też słyszałam że magnez odstawia się koło 36-37 tyg - pytałam się w zeszłym tyg i kazali dalej brać, pytałam się dzisiaj i też kazał dalej brać..i to 3 razy dziennie (może dlatego że fenoterol musiałam odstawić pzrez cholestazę w 34?)
ja też pierworódka ale chyba u mnie nie tzreba czasu bo szyjki już praktycznie nie mam (część pochwowa w zaniku jak to ładnie dziś Pani dr ujęła) a rozwarcie mam od 30tc:-D
 
A mi lekarz kazal odstawic tylko nospe, magneB^ pozwolil brac, niby na skurcze łydek, ale ja mu sama powiedziałam, że to nic nie daje, to sie zasmiał i powiedział, że on pozwala jesc swoim pacjentkom, to (a`la placebo) ja odstawilam, a wlasciwie to skonczylam opakowanie i nie kupilam juz wiecej :-)
 
A ja mam jakieś delikatne skurcze..hmmm...
O jeju dziisaj w nocy złapał mnie taki skurcz łydki, że mój A, się poderwał z łóżka i mówi "o jezu to już"???
Ja mówię nie, to łydka..
A on boże kobieto nie strasz mnie:-D
 
Szuszu to i tak lepiej, ze nie wchodzi Ci do łazienki jak sie noca załatwiasz :-D Skurcze ???? jeszcze nie czas... ;-)
 
Mnie też pobolewa, mam skurcze jak przy @. Dodatkowo czuję się jakbym miała mega-mega zakwasy w miednicy, ciężko się podnieść, skarpetki ubrać, cokolwiek... Spanie przestało być przyjemne, zwłaszcza jak padam ze zmęczenia a tu harce w brzuchu i nie da się ani na lewym boku ani na prawym, a na plecach nie mogę oddychać.
 
lukrecja ja ze spaniem mam identycznie, czasami z godzina mija zanim mala sie wyszaleje

czytam o tym magnezie i tak sie zastanawiam, bo ja biore go ale ze wzgledu na kurcze lydek i dretwienie paluchow w rece, i nie wiem brrac czy odstawic po tym 36 tyg?!
 
ja w internecie tez wielokrotnie czytalam ze magnez powinno sie odstawic w 36 tygodniu i tak tez zrobilam, od 37.tygodnia mozna pic za to majaca odwrotne dzialanie herbatke z lisci malin, ja zamierzam od 38 tygodnia...
 
reklama
ja w internecie tez wielokrotnie czytalam ze magnez powinno sie odstawic w 36 tygodniu i tak tez zrobilam, od 37.tygodnia mozna pic za to majaca odwrotne dzialanie herbatke z lisci malin, ja zamierzam od 38 tygodnia...

Już ją piję od paru dni, i łykam olej z wiesiołka, ponoć dobrze rozmiękcza macicę...
 
Do góry