reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle przedporodowe

Macie jakieś bóle to przynajmniej czujecie, że coś się dzieje... A ja nic:wściekła/y: Czasem mnie podbrzusze zaboli na chwilę i na tym się kończy...
Ciąża bez problemów to ciekawe co będzie z porodem... Chyba devi też tak ma z tego co gdzieś tam wyczytałam?
 
reklama
Ciąża bez problemów to ciekawe co będzie z porodem... Chyba devi też tak ma z tego co gdzieś tam wyczytałam?

tak, tak to ja.... i dlatego obawiam sie porodu...a jak tu pojdzie sprawnie to gdzie mi sie sypnie bo gdzies musi zeby swiat byl sprawiedliwy:/
choc Karolina nie pociesze bo ostatnio brzuszek mi sie spina i z bólem podbrzusza (wczoraj wieczorem co równe 30 min) i cały czas czuje napiecie w podbrzuszu plus ból w prawej pachwinie i pobolewania krzyza :)

Kurcz, wczoarj rano zlapal mnie kilkusekundowy skurcz łydki a ta boli mnie do dzisiaj :/
 
devi może to już niedługo...
Mnie czasami tez zaboli podbrzusze,czy tam delikatne skurcze,ale to nieregularnie ;-)Kilka razy się zdarzy i potem spokój.
Ja troszkę poczekam,bo Córcia w piątek kończy 4 latka i mamusia musi zrobić imprezkę-aż się boję,bo cała rodzinka się zjedzie...Oby pogoda dopisała.
 
olaboga mnie też ciągle chwytają jakieś skurcze od wczoraj, i mam parcie na kupę :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale nie ma mowy, nie rodzę - czekam aż nowy tel. przyjdzie i muszę dokończyć sprawę studiów :-D

Mam pyt. odnośnie bóli..
Macie tak, że jak leżycie na lewym boku to Wam na coś uciska w środku że idzie zdechnąć?(nie zawsze, głownie po całej nocy albo po dłuższym spoczynku na lewym). A jak się przekładam na plecy to ciągnie mnie cały brzuch, w sensie tak jakby się caaaaaaaaaaaały rozciągał a nie miał jak i napieprza z każedej strony. Na prawym jest względnie ok.
No i na lewym jeszcze mam tak, że boli mnie brzuch cały jakby między skórą a macicą(takie dziwne uczucie:-D), a ból podobny do bólu żołądka, no tylko to nie żołądek tylko cały brzuch zaraz pod skórą;-). Ooo i podobnie jest jak leżę na plecach.
Powiedzcie, że mnie rozumiecie :-D
 
mucha-nie wiem czy rozumiem ale jak leze na plecach to tez mam to uczucie rozciagania calego brzucha, na lewym i prawym boku odczuwam tylko napiecie w macicy
 
Hym... Jak leze za dlugo na jednym boku to jedyne co mnie boli to biodra... A na plecach też nic nie czuję, czasem tylko jak mała się kolanami wbija w moje narzady no ale to zalezy jak leży;-)
 
reklama
Do góry