reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle przypominające miesiączkowe w 22 tygodniu ciąży

Nataliee26

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2018
Postów
30
Mam do was pytanko... Twardnienie brzucha mi raczej nie dokucza, jednak od kilku dni mam raz słabsze a raz silniejsze bóle przypominające okres. No-spa max ani paracetamol nie pomaga. Czy to jest normalne?
 
reklama
Kochana jesli nic innego sie nie dzieje to normalne macica rosnie.
Ona ma przed ciąża kilka gram a do porodu kilo ;)
Ja czesto mialam takie bole z reszta co druga kobieta w ciąży tak ma. Czasem spać nie mogłam. Lekarz oczywiście sprawdzał bo mialam naprade czasem mocne co najważniejsze stałe i mówił też,że szczupłe osoby mogą to bardziej czuć .
Mi jedyne co pomagalo to Magne b6 rewelka miałam naprawdę dużo spokoju
Nic innego nie zdawało egzaminu.No i jest polecany dla kobiet ciąży .Kup sobie:)
 
Straszył, że może to być zagrożenie dla ciąży, że nie powinno tak być. Jestem pierwszy raz w ciąży, wszystko jest dla mnie nowe i często mam wątpliwości jak rozróżnić niepokojące objawy od tych całkowicie normalnych objawów ciąży... Biorę magnez 2x1 i aspargin 3x1. Wiem, że takie bóle mogą skracac szyjke, ale żyje nadzieja, że nie raz tak miałam i nie skróciła się, jednak i tak zamierzam to kontrolować, bo mam nisko osadzona ciaze. Dodatkowo zawsze miałam bolesne miesiączki i przed ciąża ważyłam 42 kg przy 165 cm wzrostu, więc może to potęguje to wszystko, na to liczę
 
Straszył, że może to być zagrożenie dla ciąży, że nie powinno tak być. Jestem pierwszy raz w ciąży, wszystko jest dla mnie nowe i często mam wątpliwości jak rozróżnić niepokojące objawy od tych całkowicie normalnych objawów ciąży... Biorę magnez 2x1 i aspargin 3x1. Wiem, że takie bóle mogą skracac szyjke, ale żyje nadzieja, że nie raz tak miałam i nie skróciła się, jednak i tak zamierzam to kontrolować, bo mam nisko osadzona ciaze. Dodatkowo zawsze miałam bolesne miesiączki i przed ciąża ważyłam 42 kg przy 165 cm wzrostu, więc może to potęguje to wszystko, na to liczę
Co on pierdzieli ..przeciez takie bole sa normalne jesli nic innego sie nie dzieje lekarze w szpitali tez mi tak mowili nie tylko moj.
macica rosnie cały czas.
. ..Aspargin to lipa Kup sobie ten Magne b6
Serio co druga kobietka tak ma.
Kontroluj i bedziesz spokojna.
 
Ja mialam bolesne miesiączki bardzo przed ciąża. Po porodzie nie wiem kiedy okres przyjdzie .Ale to tez zalezy bo niektóre kobietki maja dalej bolesny a niektore bardziej
 
Już byłam u trzech lekarzy z czego dwóch mówiło, że ból podobny do miesiączkowego nie powinien się pojawiać, zwłaszcza stały, trwający kilka godzin. Uznałam, że lekarz lekarzem, ale to kobiety będące w ciąży wiedzą lepiej co czują bądź czuły w czasie ciąży
 
reklama
Do góry