reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle przypominające miesiączkowe w 22 tygodniu ciąży

Właśnie biorę aspargin i magnez (bez witaminy B6). Może mogłabym zwiększyć dawkę magnezu. W sumie to jest 400 mg magnezu. Chyba, że lepiej brać magnez +witamina B6 nawet w mniejszych dawkach? Jestem w 22 tygodniu:)
 
reklama
Właśnie biorę aspargin i magnez (bez witaminy B6). Może mogłabym zwiększyć dawkę magnezu. W sumie to jest 400 mg magnezu. Chyba, że lepiej brać magnez +witamina B6 nawet w mniejszych dawkach? Jestem w 22 tygodniu:)
Ja aspragin biore 3x1 ;) i bole jakby mniejsze sa, a mam 31 tydz ;)
 
Kochana magbe b6 sie rozni tym od zwyklego magnezu ze jest lekiem a wiec lepiej sie wchlania. i lepiej przebadany .i witamina b6 też po to zeby lepiej sie przyswajal.
Wiadomo kazdy inaczej reaguje ale mi tylko on pomagal.
Pierwsze słyszę ze jakis lekarz twierdzi ze bol jak na miesiaczke to zly objaw jesli nic sie nie dzieje innego..Tym bardziej stały..to chyba lepiej ze staly niz skurczowy co nie?

Ja tak od poczatku miałam potem od polowy ciazy staly czasem w nocy spac nie moglam..koleżanki też tak mialy.. .Zadna nie pisała tak jak mowi Twoj lekarz...Po prostu lekarz badal nic sie nie dzialo i tłumaczyl tak jak ja Tobie plus to ze ktos szczupły to moze bardziej to czuc.
Magnezu zwykłego mozesz brac duzo.Ja Magne b6 bralam 4.
 
Ostatnia edycja:
Kochana jesli nic innego sie nie dzieje to normalne macica rosnie.
Ona ma przed ciąża kilka gram a do porodu kilo ;)
Ja czesto mialam takie bole z reszta co druga kobieta w ciąży tak ma. Czasem spać nie mogłam. Lekarz oczywiście sprawdzał bo mialam naprade czasem mocne co najważniejsze stałe i mówił też,że szczupłe osoby mogą to bardziej czuć .
Mi jedyne co pomagalo to Magne b6 rewelka miałam naprawdę dużo spokoju
Nic innego nie zdawało egzaminu.No i jest polecany dla kobiet ciąży .Kup sobie:)
Ja jestem w trzeciej ciąży i w żadnej wcześniejszej tak nie miałam a teraz takie jakby mocne skurcze jak na @ i zaczęłam łykać Magne B6 bo taki mam w domu i przeszło. Choć brałam to ze względu na drganie mięśnia w udzie ;)
 
Do góry