reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bóle w podbrzuszu

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Renee faktycznie mówili o tym wczoraj w wiadomościach :p ponoć fale ultradzwiękowe podczas badania za bardzo wpływają na jakieś tam komórki mózgowe dziecka czy coś :p a co mają powiedzieć dziewczyny które leżą na patologii ciąży i często mają USG prawie albo codziennie??

reklama

Renee29

Mama sierpniowa'06
Rozwiązania
0
No ale czy to możliwe żeby po USG bolał brzuch, bo moi wymyslili, że to po USG mnie brzuch boli. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, poza tym przecież to jest podstawowe, nieinwazyjne i najprostsze badanie wykrywające ewentualne nieprawidłowości i chyba nie da się go żadnym innym zastąpić.

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Renee nie słyszałam większej głupoty :p a to twoi teściowie tacy "mądrzy"?

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Renee29 pisze:
No ale czy to możliwe żeby po USG bolał brzuch, bo moi wymyslili, że to po USG mnie brzuch boli. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, poza tym przecież to jest podstawowe, nieinwazyjne i najprostsze badanie wykrywające ewentualne nieprawidłowości i chyba nie da się go żadnym innym zastąpić.
Hehe i tak się rodzi plotka, ktoś coś usłyszy, inny dołoży troche od siebie, zeby dodać dramaturgii i gotowe.

mycha12 pisze:
Renee faktycznie mówili o tym wczoraj w wiadomościach :p ponoć fale ultradzwiękowe podczas badania za bardzo wpływają na jakieś tam komórki mózgowe dziecka czy coś :p
Tak własnie też słyszałam, a nie że po USG boli brzuch

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
No sąsiadka mojej mamy twierdzi,że wszystko złe jakie mnie spotkało to przez usg ;D ;D ;D
Nigdu mnie nie bolał brzuch po usg,to jakaś totalna głupota ;)

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
no ja też o tym wczoraj od tatusia o tym usłyszałam, a jak mu powiedziałam że usg miałam już robione osiem razy to o mało z krzesła nie spadł. Dla mnie to KOMPLETNA BZDURA,podobnie jak teorie na temat szkodliwości mleka które jakiś czas temu usłyszałam.Tyle kobiet przed nami rodziło i miało usg robione,a że jakiś tam przypadek stwierdzili,że źle na płód wpłynął (jeśli to wogóle prawda) to potwierdza się twierdzenie,że od każdej reguły są wyjątki. U nas na doktoracie też są ludzie z katedry genetyki i dla nas wszystkich to kompletne bujdy, zw jakiś czas CI sami "mądrzy" naukowcy lub ich koledzy wykryją coś wręcz odwrotnego i ściągną za to niemałą kasę.

Marrtruda

mama Romka i Julki
Rozwiązania
0
Faktem jest, że nie ma dowodów na to, że usg jest szkodliwe jak i na to, że nie jest. I tak przynosi więcej dobrego, więc raczej nie ma się czym przejmować.

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
Aniu dokladnie ;) mój ginekolog kiedys opowiadał,że początkowo wady typu ZD diagnozowano z ucha bo tak ktoś wymyslił,a potem ktoś inny obalił tę teorię i teraz mierzymy z fałdu karkowego i nosa.No i pewnie za jakis czas jakis szalony profesor wymyśli,że to nieprawda i doda coś innego ;D

reklama

cleo28

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
wracajac do bóli to mnie ostatnio bardzo przeszkadza gumka od majtek. Nie daj zacznie lekko uciskac a ja po 5 min czuje taki ból że aż promieniuje w góre macicy, nie wiem od czego to zależy. Wszystkie majtki noszę terazpod brzuszkiem bo na brzuszku to nie drażnia tylko ze teraz i pod mam problem. Moze zacznę chodzic bez ;D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Kłujące bóle podbrzusza podczas ruchu w ciąży Potrzebuję porady 2
A Ciągnięcie w podbrzuszu Potrzebuję porady 3
K Bóle brzucha po usg Ciąża, poród, połóg 6
B Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 11
A Poranne bóle brzucha w 6, 7 tygodniu ciazy Potrzebuję porady 2
Polskakobieta10 Co to może być? Potrzebuję porady 8
K Skurcze i bóle brzucha po badaniu szyjki macicy w ciąży. BB położna radzi mamom 4
pannadorka Nasze żale, bóle i inne niedogodności Kwietniowe mamusie 2020 65
F Bóle w dole brzucha 18tc BB położna radzi mamom 1
Mythopoeia Bóle jak na okres 34 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 7
K Bóle podbrzusza 6 tydzień - co na to? BB położna radzi mamom 8
michelle27 Początki kolki u niemowlaka Potrzebuję porady 4
K Bóle podbrzusza w 26 tygodniu Potrzebuję porady 2
R Częste bóle głowy , zatok i wydzielina ropna Potrzebuję porady 1
E Bóle brzuszka u noworodka. Jak pomóc?zdjęcie kupy zalaczone. Jeśli nie chcesz oglądać to nie wchodz Potrzebuję porady 56
M Bóle podbrzusza jak na okres w 32tc Ciąża, poród, połóg 56
B Bóle Potrzebuję porady 4
Sarafina Bóle podbrzusza Potrzebuję porady 5
N Dziwne bóle brzucha jak zakwasy Staramy się 14
B Bóle Potrzebuję porady 6
sylka8 Bóle z krzyża Potrzebuję porady 9
M Dziwne bóle jajników po poronieniu Ciąża, poród, połóg 9
I Cesarskie ciecie - polozenie miednicowe Potrzebuję porady 8
R Częste bóle głowy Potrzebuję porady 2
V Bóle podbrzusza w ciąży Potrzebuję porady 69
K Częste bóle głowy Potrzebuję porady 12
Natalka92 Wieczorne bóle brzucha i ogólne złe samopoczucie we wczesnej ciaży. Ciąża, poród, połóg 3
XxKorneliaxX Przeziębienie w 17 tygodniu ciąży plus bóle brzucha, twardnienie macicy. Potrzebuję porady 3
kluseczka89 Straszne kolki/bóle brzucha/wzdęcia u niemowlaka Potrzebuję porady 20
pchelka10.05 Bóle biodra podczas snu :( Potrzebuję porady 2
pchelka10.05 Brak apetytu i bóle żołądka w 4 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 3
K Bóle jak miesiączkowe ? Potrzebuję porady 6
W Czop, bóle Potrzebuję porady 66
N Bóle przypominające miesiączkowe w 22 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 14
N Nisko osadzone łożysko i bóle brzucha Potrzebuję porady 2
S 3 dzień po transferze, bóle jak na miesiączke Potrzebuję porady 2
S Okropny ból pleców Zdrowa mama 7
K Bóle krzyżowe Potrzebuję porady 1
Z Bóle miesiączkowe bez miesiączki Potrzebuję porady 9
H Bóle podbrzusza w 21 tygodniu Potrzebuję porady 13
Mika234 Bóle macicy Ciąża, poród, połóg 5
Brrrownie Bóle krzyża we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 7
Mika_ossam Okropny początek Potrzebuję porady 17