reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bole w pupie

askw12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2015
Postów
1 486
Czy ktoraś z was miala lub ma w ciazy silne bole pupy??? Chodzi mi o takie przy zmianie pozycji z siedzacej lub lezacej ktore szybko mijaja ale sa mocne. Myslalam ze to normalne po prostu "rozchodzenie sie" kosci ale ginekolog powiedziala ze moze byc zapalenie korzonkow lub ucisk macicy na korzonki i dostalam skierowanie do neurologa.....
 
reklama
Ciąża to taki stan kiedy może być wszystko, bo organizm mocno się zmienia. U mnie w 9 m-cu była rwa nieco ponad pupą, samo przeszło, całkiem możliwe że córka uciskała.
 
Też tak myśle że to pewnie za sprawa dzidziusia bo np. zapalenie korzonkow chyba bardziej dokuczliwie by sie objawialo
 
No w ciąży właściwie co chwilę coś innego boli, a w tych okolicach dolnych to już dosłownie wszystko. Kłucie w pupie było, w pachwinach też, teraz na końcówce skupia się na pęcherzu i już na prawdę mam dość. Ale nie ma co, trzeba to jakoś przetrwać i powtarzać, że będzie lepiej ;-)
 
Do góry