reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle wzrostowe, czy Wasze dzieci je mają?

Pulmex też potrafi uczulać :tak:, więc zależy co komu. Ja na synku spirytusu nie zastosowałam, bo masaż pomagał a pediatra powiedziała, żeby wkraczać ze smarowaniem kiedy naprawdę boli i nic nie pomaga.
 
reklama
Witam wszystkie mamy i tatusiów i proszę o poradę.Moja córcia co jakiś czas budzi się w nocy z płaczem i mówi,że bolą ją kolanka:-( Nacieramy jej Amolkiem,czasem dajemy troszkę Nurofenu i przechodzi,spokojnie zasypia.Tak jest tylko w nocy,w dzień nogdy nie narzekała.Czy to mogą być tzw. bóle wzrostowe?Macie może jakieś doświadczenia z podobnym problemem?:eek:
 
mój też już gdzieś od roku ma takie bóle. Skutkuje masowanie a w ostateczności nurofen a czasem właście placebo czyli jakieś witaminki (grunt ze wygladaja jak syropek :))
 
jeżeli sprawa trwa długo - to przejdźcie się do lekarza - mojej koleżanki synek też tak miał - najpierw myśleli, ze to bóle wzrostowe - potemm, okazało się, ze ma jakieś zmiany w kolankach i trzeba było go operować
 
od kilku dni moja córka mówi, ze bolą ją nózki... martwie sie strasznie (bo jestem z gatunku mam panikar). Poczekać troszkę czy iśc do lekarza?
 
reklama
Dziewczyny dzięki że napisałyście ten wątek! A ja myślałam że jak mówi że go bolą nogi to zmyśla :-( No nie bolało go aż tak mocno, ale teraz widzę że muszę zwrócić uwagę. Dzięki za patenty na leczenie...
 
Do góry