reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle wzrostowe, czy Wasze dzieci je mają?

Dołączam się do tematu ale z pytaniem. W jakim wieku wasze dzieci mają te okropne bóle? Moja córeczka ma 18 miesięcy i od kilku dni budzi się w nocy z płaczem kręci się, łapie się za stópki i strasznie kopie nóżkami w taki sposób jakby jej przeszkadzały. Jest tym zmęczona i ja też trwa to czasami 2 godz. Przeważnie po 3 godzinach snu. Czy któraś z was też to przechodziła z takim maluszkiem które jeszcze nie potrafi powiedzieć co je boli? Dzięki za odpowiedzi.
 
reklama
U nas bóle wzrostowe pojawiły się jak mały miał ok. 2,5 roku i powtarzają co kilka tygodni.Mały budzi się w nocy z płaczem i narzeka na bolące nóżki (najczęściej kolana i stopy).Czasem potrzeba godziny żeby się uspokoił:tak:.Pomagają masaże i ciepłe okłady.:-):tak:
 
U nas również w wieku ok 2 lat. ja podawalam jeszcze syrop przeciw bólowy bo bidulek sie meczył ,nieraz noc w noc.
Teraz jak na razie ustało. -odpukać.

Bernadetko Karol rowniez tak reagowal jak opisujesz ,na poczatku nie wiedziałam o co chodzi.ALe za 3 razem płaczu kopania i bica sie w nozki ,bo również bił nogi domyslilam sie o co kaman.
Wszystko możliwe dziewczynki dorastaja szybciej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry