reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

na bóle glowy pomaga tez wtarcie np amolu w skronie...
w poprzedniej ciazy mi to pomagalo, teraz jeszcze nie mam tych problemów.
 
reklama
Zgadzam się z azik, mnie też amol przynosi ulgę. A zdarza mi się ostatnio dość często, że głowa mnie boli, zwłaszcza na zmianę pogody. Zawsze byłam meteopatą, a teraz to się jeszcze nasiliło.
 
Kurcze ja do tej pory nie miałam aż zaczęły sie słoneczne dni moment na słonku i zaraz przychodzi ból głowy :/
 
Ja dzisiaj od płudnia mam okropny ból głowy, udało mi sie zasnąć na 2 godzinki ,ale jak tylko się obudziłam to znów go poczułam i to 100razy silniejszy,nie wytrzymałam i wzięłam apap pół godziny temu i wciąż czekam na efekty.(pierwszy raz mnie tak boli głowa w ciąży , natomiast przed ciążą miałam migreny co miesiąc na kilka dni przed okresem, czasem trwały 1dzień ,a czasem kilka,za kazdym razem miałam mdłości,a czasem wymioty)Pozdarawiam wszystkie cierpiące :)
 
Witajcie!
Z piątku na sobotę i mnie dopadło - zasnęłam w sobotę o 4:30, głowa bolała mnie z tyłu i od strony skroni - nie pomagało kompletnie nic, tzn. tabletek nie brałam, ale zimne kompresy, smarowanie skroni...
W poniedziałek głowa mnie znowu bolała, zmierzyłam cisnienie w pracy i miałam 85/55. W środę byłam u lekarza - powiedział, że bóle głowy są typowe we wczesnej ciąży, bo zatrzymuje się woda w organizmie, powstają mini obrzęki w mózgu i dlatego powstają bóle. Ciśnienie w ciąży też się obniża...
Lekarz powiedział, że można wypijać do 6-ciu filiżanek kawy, według najnowszych badań podobno nie szkodzi. Gdybym jeszcze przepadała za kawą, a ja nigdy nie lubiłam zapachu kawy rozpuszczalnej, ani jej smaku...
Ostatnio zmusiłam się do mini kawy z mlekiem i cukrem i powiem Wam, że ciśnienie mi podrosło i od razu lepiej się poczułam!
Może i Wam pomoże mała czarna na ból głowy, może też macie za niskie ciśnienia?
 
Ja mam niskie cisnienie ale lekarka twierdzi ze kawy nie powinno sie pic w ciazy,na bol glowy wyjatkowo radzila wypic mala kawe lub puszke coli. Kawe zawsze lubialam ale teraz mnie jakos odrzuca. Na sczescie takie bole glowy jak mialam na poczatku sie nie powtorzyly mam nadzieje ze juz sobie poszly na zawsze;)
 
Czy ta cholerna głowa przestanie mnie wreszcie boleć?W nocy z bólu nie mogłam spać, za to przed chwilą jak wstałam myślałam ,że się przewrócę.A ten panadol ,który wczorajm zażyłam nie pomógł ani na chwilkę ,więc bez sensu ,żebym znowu zażywała.Ciekawe ile będę się męczyć?
 
Suszi, jest takie miejsce w lewej dłoni pomiędzy kcukiem w palecem wskazującym, którego masowanie pomaga na ból głowy. Trzeba wyczuć, gdzie są połączenia nerwowe (przy mocnym ucisku palcami, odczuwa sie lekki ból - tak ma być). Mnie pomaga także smarowanie skroni Amolem.
 
reklama
Ja wczoraj miałam 4-godzinny atak migreny. pierwszy raz w ciąży. z zaburzeniami widzenia, światłowstrętem, mdłościami, biegunką... jak zawsze. tylko że tym razem nie mogłam wziąć nic. koszmar. w głowie mi się tłukło, że MAM TEGO DOŚĆ!!!!dzisiaj już jest dobrze, przynajmniej z tym. dzisiaj już myślę- niech mnie boli- tylko niech będzie wszystko dobrze.
 
Do góry