reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

Hej!
A ja często czuję się jak słonica ;) Nie wiem co to jest, ale niekiedy wydaje mi się, że mam strasznie ciężki, jakiś taki ociężały brzuch... Czuję się, jakbym tam nosiła kamienie. Nie zależy to od stopnia najedzenia itp.
Bardzo szybko się męczę, brakuje mi oddechu, stękam jak starsza osoba. ;) Przed ciążą śmigałam, wszystko robiłam w locie...
Często pobolewaja mnie jajniki, ale są w normie.
Dokucza Wam ból piersi?? Czuję się tak, jakbym kamienie w staniku nosiła... :p
 
reklama
Mnie tragicznie bolą, nie mogę spać bez stanika - zakładam taki sportowy, tragedia!!! Piersi mi nie rosną, trochę się ujędrniły. Nie wyobrażam sobie większych, już i tak mam miseczkę C. :) Mąż nie może się doczekać kiedy mi urosną - świntuch ;D
 
juz sobie nie wyobrażam spania na brzuszki i piersi i brzuszek mi przeszkadzają... a z piersiami najgorzej jak rano się budze, ale spać w staniku to nie dla mnie - zwariuję, wszystko mnie wtedy swędzi...
 
Mnie bardzo bolały piersi w pierwszych dwóch miesiącach, wtedy też urosły i ujędniły się. A teraz spokój- nic się z nimi nie dzieje. Za to w nocy przewracam się z boku na bok i miejsca sobie znaleźć nie mogę. Zawsze spałam na brzuchu i taraz każda inna pozycja po paru minutach leżenia przeradza się w katorgę. Ciągle coś mi cierpnie, a to bark, a to łocieć a to dłoń :p Brzuszek jeszcze mi nie przeszkadza, bo jest mały, ale nie chcę zasypiać na brzuchu, żeby dzidzi nie ugniatać. Chyba będę spać na siedząco ::)
 
Mnie juz nic nie boli. Piersi sie uspokoily,czasami brzuszek lekko ciagnie ale to nic bolesnego. Moze dlatego,ze biore ciagle NO-SPE 3x1,wolalabym jej nie lykac bo jest koszmarnie gorzka ale tak mi kazali w szpitalu i gin to podtrzymuje. Ponoc miesnie latwiej sie rozchodza.
 
reklama
Do góry