reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

Gin dzisiaj powiedziała mi, że zaniepokoic powinny mnie bóle, jeśli będą długotrwałe, skurczowe i stosunkowo mocne (np. obudzą mnie w nocy). Moje "twardnienie" dołu brzucha związane było z zaparciem, z którym na szczęście się już uporałam.
 
reklama
Mnie też czasami boli brzuszek....ale boli też i głowa.....naszczęście tylko 2 razy odkąd jestem w ciąży brałam NO-SPE.....raczej staram się przemęczyć z bólem....
Mój gin powiedział, że najważniejsze aby te bóle nie przypominały skurczy...bo to może oznaczać coś złego...
 
Anik poratuj się pestakmi słoneczniki, dyni, rodzynkami albo czopkami glicerynowymi ale proponuje najpierw domowe sposoby. :)
 
Anik, kupiłam sobie granulowane otręby z suszoną sliwką i codziennie dodaję je sobie rano do jogurtu i musli. W ciągu dnia przegryzam po kilka fig i jak na razie jest ok :)
 
Dzięki Pytia :), ja kupiłam właśnie jakieś musli 6 zbóż, dodaję teraz do nich rodzynki i serek waniliowy - pyszotka :), mam nadzieję, że zadziała, bo inaczej padnę jak mucha, czuję się okropnie :( taka zaduszona od środka :(
 
bardzo czesto zdaza mi sie miec twardy brzuch po prawej stronie, na wysokosci wyrostka. mam uczucie jakby mi cos zalegalo w jelicie. czy macie lub spotkalyscie sie z czyms takim?? wiecie jak to zlagodzic moze??
 
reklama
Dziewczyny, od wczoraj rana boli mnie potwornie głowa (tył, przód), w aptece dali mi NO-SPA, ale nie pomogła :(, teraz poszłam do innej apteki po Amol, nasmarowałam główkę i zobaczymy... Tak długo trwający ból głowy mam pierwszy raz (w połączeniu z biegunką). O Amolu wyczytałam na forum, więc bardzo dziękuję :)
 
Do góry