reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

no-spa to lek rozkurczajacy, nie znam jego wpływu na ból głowy, ale raczej jest minimalny...

pewnie to ból głowy przy zmianie pogody... mam nadzieję że po amolu Ci przejdzie.
 
reklama
Azik, boli nadal, ale mniej, więc będę mogła dzisiaj popracować. Zrobiłam sobie na noc kompres z Amolu i jak dzisiaj rano spojrzałam w lustro, to się okazało, że wypaliłam sobie skórę na skroni, bo mam ją przebarwioną i bardzo delikatną :(
 
wydaje mi się że przed posmarowaniem skóry amolem warto najpierw posmarować kremem żeby skóra potem nie była czerwona przynajmniej ja tak zawsze robiłam
 
Anik, spróbuj lek z paracetamolem, naprawdę w tej ilości nei szkodzi, a po co sie męczyć i dla dzidzi i dla Ciebie niezdrowo.

kompresów nie robiłam, ale zastosuę sie w razie czego do rady ewik.
 
Dziewczyny od dwóch dni mnie tak boli krzyż, że nie umiem sobie znaleźć pozyji do siedzenia czy leżenia.... Co jedna to gorsza- jakie znacie metody zwalczani bólu, oprócz tabletek i okładów ???
 
Biedaczku, w ciąży chyba nic nie ma! byłam z bólami krzyża i drętwieniem nogi u lekarki, ale rozłożyła ręce - nie można maści, zero rehabilitacji, zero tabletek.
Jedynie co można, to smarować się amolem i maścią z arniką - podobno jest bezpieczna, ale w końcu nie kupiłam. Na mój zrujnowany kręgosłup i tak nie pomoże.
 
hey ja mam tak jak długo leżę na plecach na płaskim wtedy jakoś z tyłu od krzyża do miednicy mnie ciągnie
 
reklama
ja od zawsze mam problemy z kęgosłupem...

w czasie ciazy dozwolone ćwiczenia: basen ,areobik wodny, np koci grzbiet, i inne nie skaczące  - rozciagające mnieśnie pleców ćwiczenia - na szkole rodzenia uczą tego...

oczywiście - zezwolenie na cwiczenia od gin... przy rozwarciu, skórceniu szyjki macicy i łożysku przodującym basen odpada.. ale koci grzbiet zawsze i wszedzie - i pomaga ;)

 
Do góry