reklama

Bolesne odparzenie szyi, uszek

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Seineesan, 9 Maj 2016.

1. Seineesan

Seineesan Początkująca w BB

Witam.
    Z odparzeniem u mojej córki zmagam się już prawie 2 miesiące. Nie pomaga Penaten, sukokrem, przemywanie woda, mączka ziemniaczana. Wczoraj wykąpałam mała z odrobina oliwki dla dzieci. A dziś szyja wygląda okropnie.
    DSC_0001.JPG

2. bojąca

bojąca Fanka BB :)

spróbuj tormentiol lub alantan plus maść jeśli w ciągu paru godzin nie zadziała jedź do lekarza efekty w postaci złagodzenia zaczerwienienia powinny być widoczne po ok 2-3 godzinach kąp ją albo w krochmalu

3. reklama
  4. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

2 miesiące i nie byłaś u lekarza?

5. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Jak najszybciej udaj się do lekarza! To grozi zakażeniem bakteryjnym i groźnymi powikłaniami. Jest możliwe, ze to jest bardzo silny odczyn alergiczny. Bardzo proszę nie czekaj już tylko pędź!

6. Thriade

Thriade Fanka BB :)

W faldkach i zgięciach to się AZS często ujawnia (możliwe że na tle alergicznym). Jestem w szoku, że zamiast iść do lekarza szukasz pomocy w internecie :/

7. xkarola

xkarola Fanka BB :)

Bylas u lekarza? Ja zmagam sie ponad miesiac raz bylo lepiej a na erugi dzien rozognione. Tormentiol niedawsl rady pediayra "cudowna" kszala mi kupic sobie cos w aptece pfff.... w poniedzialek zmienilam przychodnie i lekarza mala dostala masc na recepte na zmiane z alantanem. Juz jest lepiej polecam madrych pediatrow.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

8. Seineesan

Tak okazało się, że oliwka zapchała pory, które wyjątkowo ciepłej nocy nie mogły oddychać. lekarz kazał przemywać czarną herbatą i stotować maścią chłodzącą

9. Seineesan

Owszem musiałam, ponieważ lekarz w przychodni do której uczęszczam powiedział, że mam czekać do następnego dnia.

10. reklama
  11. bojąca

bojąca Fanka BB :)

mam nadzieję, że zadziałało i u córci już lepiej

Poleć forum