reklama

Bolesne ruchy

ashisohi

Zaangażowana w BB
Od
14 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
Witam, jestem w 24 tyg ciazy bliźniaczej, od kilku dni odczuwam bardzo bolesne ruchy aż mnie skręca z bólu, są one gwałtowne ale ruchy czuje tylko dosłownie na samym dole co zaczyna mnie niepokoić czy może to rozwieranie szyjki lub skracanie ponieważ wcześniej nie czułam takich bolow

reklama
Od
20 Maj 2013
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
1
Czułaś wcześniej ruchy dzieci? Czy to co czujesz teraz ma z tym cokolwiek wspólnego? Na etapie 24 tygodnia na pewno nie czułam ruchów boleśnie ale byłam w pojedynczej ciąży więc nie porównam tego do siebie. Natomiast jeśli czujesz ból, to moim zdaniem powinnaś pojechac na IP żeby to sprawdzili.

ashisohi

Zaangażowana w BB
Od
14 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
Czułaś wcześniej ruchy dzieci? Czy to co czujesz teraz ma z tym cokolwiek wspólnego? Na etapie 24 tygodnia na pewno nie czułam ruchów boleśnie ale byłam w pojedynczej ciąży więc nie porównam tego do siebie. Natomiast jeśli czujesz ból, to moim zdaniem powinnaś pojechac na IP żeby to sprawdzili.
Czuje ruchy od 20 tygodnia, ale teraz mocniej jakoś i dziwnie że czuje tylko na samym dole że się ruszają skoro są już dość duże

Od
20 Maj 2013
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
1
Hmm a może jest tak, że są ułożone w ten sposób że jedno kopie Ci po szyjce, a drugie kopię w brata/siostrę i dlatego nie czujesz? Dla pewności naprawdę bym to jednak skonsultowała bo jak w grę wchodzi ból to lepiej wykluczyć ewentualne problemy.

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Od
18 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
1
ale brzuch Cię boli?może powięzi?macica się rozciąga gwałtownie. Popieram koleżanki wyżej, jak gwałtowne ruchy jedź do szpitala. Mój synek jak tak się rzucał, to popierwsze się obrócił a po drugie niestety owinął wtedy pępowiną, przy tym obrocie. Lepiej na zimne dmuchać.

ashisohi

Zaangażowana w BB
Od
14 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
ale brzuch Cię boli?może powięzi?macica się rozciąga gwałtownie. Popieram koleżanki wyżej, jak gwałtowne ruchy jedź do szpitala. Mój synek jak tak się rzucał, to popierwsze się obrócił a po drugie niestety owinął wtedy pępowiną, przy tym obrocie. Lepiej na zimne dmuchać.
Rzucać się nie mają miejsca

reklama
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców