reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Bolesne ruchy

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ashisohi, 6 Grudzień 2018.

1. ashisohi

ashisohi Zaciekawiona BB

Witam, jestem w 24 tyg ciazy bliźniaczej, od kilku dni odczuwam bardzo bolesne ruchy aż mnie skręca z bólu, są one gwałtowne ale ruchy czuje tylko dosłownie na samym dole co zaczyna mnie niepokoić czy może to rozwieranie szyjki lub skracanie ponieważ wcześniej nie czułam takich bolow

2. megalija

megalija Fanka BB :)

Czułaś wcześniej ruchy dzieci? Czy to co czujesz teraz ma z tym cokolwiek wspólnego? Na etapie 24 tygodnia na pewno nie czułam ruchów boleśnie ale byłam w pojedynczej ciąży więc nie porównam tego do siebie. Natomiast jeśli czujesz ból, to moim zdaniem powinnaś pojechac na IP żeby to sprawdzili.

3. reklama
  4. ashisohi

ashisohi Zaciekawiona BB

Czuje ruchy od 20 tygodnia, ale teraz mocniej jakoś i dziwnie że czuje tylko na samym dole że się ruszają skoro są już dość duże

5. megalija

megalija Fanka BB :)

Hmm a może jest tak, że są ułożone w ten sposób że jedno kopie Ci po szyjce, a drugie kopię w brata/siostrę i dlatego nie czujesz? Dla pewności naprawdę bym to jednak skonsultowała bo jak w grę wchodzi ból to lepiej wykluczyć ewentualne problemy.

6. Annna30

Annna30 Fanka BB :)

Mam nadzieję, że już jesteś w szpitalu. Takie sytuacje trzeba kontrolować.

7. florence_doughter

florence_doughter Aktywna w BB

koniecznie do szpitala, gwałtowne ruchy to niedobry znak, lepiej raz za dużo, niż raz za mało.

8. ashisohi

ashisohi Zaciekawiona BB

Miałam usg zrobione i nic jakoś nie mówił lekarz to ja już nie wiem co to jest że tak boli

9. wiecznie_zajeta

wiecznie_zajeta Zaciekawiona BB

ale brzuch Cię boli?może powięzi?macica się rozciąga gwałtownie. Popieram koleżanki wyżej, jak gwałtowne ruchy jedź do szpitala. Mój synek jak tak się rzucał, to popierwsze się obrócił a po drugie niestety owinął wtedy pępowiną, przy tym obrocie. Lepiej na zimne dmuchać.

10. reklama
  11. ashisohi

ashisohi Zaciekawiona BB

Rzucać się nie mają miejsca

12. wiecznie_zajeta

wiecznie_zajeta Zaciekawiona BB

tak, czy siak, jak coś Cię niepokoi kontroluj, nie wiem jak to jest być w ciąży z bliźniakami. U mnie to były takie gwałtowne,szarpiące ruchy, to był jakiś 32 t.c

Poleć forum