reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Witajcie dziewczyny :blink:

Jestem tu nowa, to mój pierwszy post.

Ponad dwa miesiące temu odstawiłam tabletki. Pierwszy cykl po odstawieniu trwał 29 dni. Z partnerem kochamy się wtedy kiedy mamy na to ochotę, więc jakoś specjalnie nie liczyłam kiedy mam owulację itp. Od około 1,5 tygodnia mam bóle w podbrzuszu. Na początku myślałam, że to zapowiedź @ ale miałam dostać ją 3 sierpnia, a tu nic i jak na razie się nie zapowiada. Ponadto bolą mnie brodawki sutkowe, jestem senna i miewam lekkie mdłości, bóle i zawroty głowy. Test zrobiłam w zeszły czwartek i wyszedł negatywnie. Dziś kolejny i również negatywny. Nie wiem co o tym myśleć :baffled: Nie pragnęłam dziecka jakoś specjalnie, więc wkręcanie objawów nie wchodzi w grę. Aczkolwiek teraz jak pomyslę, że może ono jest w moim brzuszku jest mi przyjemnie i chciałabym żeby to była ciąża. Co o tym myślicie?

Myślę, że na wizytę u gina jest jeszcze za wcześnie, ale jak nadal @ nie będzie, to w czwartek kolejny test, a w piątek beta.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.:sorry2:
Kochana poczekaj te pare dni i zrób test jeśli znów wyjdzie negatywny to może masz jakieś zaburzenia po odstawieniu tych tabletek mi bez tabletek spóźnił się 3 tygodnie i nic z tego nie było:sorry2: Za drugim razem gdy się spóźnił byłam pewna że to to samo a tu niespodzianka i jednak dzidziuś:blink: Ale życzę Ci żeby było tak jak tego chcesz:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Ja obecinie jestem w 4 tyg ciazy :-) 4 testy zrobilam i 2 z tego byly negatywne dopiero w 2 dni przed spodziewanym okresem wyszla slabiutenka deuga kreska pozniej 3 dni po spodziewanym okresie wyszla juz pozytywna :tak:

Obiawy mialam juz po paru dniach od zaplodnienia i wiem ze nic sobie nie wkrecalam :happy2: Mialam bole brzucha troche inne niz przy @ mialam tez tkliwe piersi strasznie chcialo mi sie spac i ciagle w lodowce siedzialam (co czynie dalej :-p) A potem to z dnia na dzien chodzilam czesto siku i zgaga mnie dopadla.Od wczoraj mam zawroty glowy i troszke mi niedobrze. Acha i podswiadomie czulam ze jestem w ciazy tego nie da sie opisac to sie poprostu wie ;-)
 
Witajcie dziewczyny. Ja obecinie jestem w 4 tyg ciazy :-) 4 testy zrobilam i 2 z tego byly negatywne dopiero w 2 dni przed spodziewanym okresem wyszla slabiutenka deuga kreska pozniej 3 dni po spodziewanym okresie wyszla juz pozytywna :tak:

Obiawy mialam juz po paru dniach od zaplodnienia i wiem ze nic sobie nie wkrecalam :happy2: Mialam bole brzucha troche inne niz przy @ mialam tez tkliwe piersi strasznie chcialo mi sie spac i ciagle w lodowce siedzialam (co czynie dalej :-p) A potem to z dnia na dzien chodzilam czesto siku i zgaga mnie dopadla.Od wczoraj mam zawroty glowy i troszke mi niedobrze. Acha i podswiadomie czulam ze jestem w ciazy tego nie da sie opisac to sie poprostu wie ;-)
no to gratuluje zafasolkowania:tak::tak::tak::-)
 
Witajcie dziewczyny,dokładnie 3 dni temu kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia, biorę pigułki codziennie ale nie o stałej godzinie no i dużo palę, słyszałam że ma to jakiś wpływ na działanie pigułek. Czy myślicie że po tak krótkim czasie mogę odczuwać jakieś objawy ciąży? Od tamtej pory źle się czuję, nie mam ochoty na jedzenie i nie smakują mi papierosy. Nie wiem co robić bo do okresu jeszcze 2 tygodnie a na test ciążowy za wcześnie, a słyszałam że jeśli są podejrzenia zajścia w ciążę to pigułki powinno się odstawić. Pomóżcie!
 
Witajcie dziewczyny,dokładnie 3 dni temu kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia, biorę pigułki codziennie ale nie o stałej godzinie no i dużo palę, słyszałam że ma to jakiś wpływ na działanie pigułek. Czy myślicie że po tak krótkim czasie mogę odczuwać jakieś objawy ciąży? Od tamtej pory źle się czuję, nie mam ochoty na jedzenie i nie smakują mi papierosy. Nie wiem co robić bo do okresu jeszcze 2 tygodnie a na test ciążowy za wcześnie, a słyszałam że jeśli są podejrzenia zajścia w ciążę to pigułki powinno się odstawić. Pomóżcie!
Kurcze ciężko powiedzieć ale na jakiekolwiek objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie ja dopiero po 3 tygodniach od zapłodnienia zaczęłam odczuwać ból brzucha i ból piersi a mdłości i wstręt do potraw pojawiły się po następnych 3 tygodniach a co do pigułek to powinnaś iść do swojego gin. na wizytę i jego się poradzić:confused:
 
Kochana poczekaj te pare dni i zrób test jeśli znów wyjdzie negatywny to może masz jakieś zaburzenia po odstawieniu tych tabletek mi bez tabletek spóźnił się 3 tygodnie i nic z tego nie było:sorry2: Za drugim razem gdy się spóźnił byłam pewna że to to samo a tu niespodzianka i jednak dzidziuś:blink: Ale życzę Ci żeby było tak jak tego chcesz:tak:


Heh, jutro jednak idę rano na badanie krwi. Ja tabletki odstawiałam już dwa razy w życiu i nigdy nie miałam takich atrakcji... No ale cóż, przekonamy się jutro po 17tej, bo wtedy będą wyniki :tak:

Na jednym z testów przeczytałam, że wykrywa od 25 jednostek hcg/ml, a o ciąży świadczy już 5jd/ml czego taki test nie wykryje.

Jutro chwila prawdy, trzymajcie kciuki :cool2:
 
Heh, jutro jednak idę rano na badanie krwi. Ja tabletki odstawiałam już dwa razy w życiu i nigdy nie miałam takich atrakcji... No ale cóż, przekonamy się jutro po 17tej, bo wtedy będą wyniki :tak:

Na jednym z testów przeczytałam, że wykrywa od 25 jednostek hcg/ml, a o ciąży świadczy już 5jd/ml czego taki test nie wykryje.

Jutro chwila prawdy, trzymajcie kciuki :cool2:
Trzymam kciuki:tak:
 
Dzięki kochane za pomoc, stwierdzam, ze w dalszym ciągu bolą mnie jajniki, ale mam nadzieję, że sobie nie wmowiłam nic i, że to faktycznie mała fasolka się we mnie zalęgła...zrobię sobię pierwszy test (strumieniowy) w sobotę...czyli tydzien od stosunku bo już na prawdę nie mogę wytrzymać...jeśli nic nie wyjdzie albo nie będę pewna to po paru dniach zrobię kolejny...bo do @ jeszcze ponad dwa tygodnie :( buźki i pozdrawiam Was wszystkie:):):)
 
reklama
U mnie objawy pojawily sie juz w kilka dni po poczeciu. Moj maz spojrzal mi w twarz i stwierdzil, ze wygladam jak kobieta w ciazy :D i mial racje.

Objawy mialam nastepujace: bol podbrzusza przypominajacy bol przedmenstruacyjny, zawroty glowy, nagle zmiany nastroju. W mniejwiecej 20 dniu cyklu zaczely bolec mnie piersi, a w dniu spodziewanej miesiaczki zaczelam plamic, co trwalo przez trzy dni. Niemalze od momentu zaplodnienia biegam co chwile siusiu. I tak jak miektore z Was, mialam wewnetrzne przeczucie, ze jestem w ciazy.
 
Do góry