reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

kochana ja ci powiem ze do tej pory nie chcielismy bo za wczesnie i wpadki nie bylo byly czasy lepsze i gorsze kasy mniej i wiecej roznie bywalo a teraz sie ustatkowalo mamy swoj kąt jeśteśmy małżeństwem wiec sie zaczeliśmy starac i nie martw sie jakos to bedzie a długi kochana kto ich w dzisiejszych czasch nie problemy byly sa i beda a dziecko to skarb
 
reklama
Witam kochane!

Cześć dziewczynki :-) nie ma Was pewnie :-( ja dopiero z pracy wróciła i zmęczona jestem bo nawet a 10 minut w pracy nie usiadłam w spokoju :-( ruch dziś był i co, trza było robić. Ja też @ powinnam dostać 14 z moich wyliczeń. Test będę robić gdzieś w sobotę, niedzielę. Oczywiście będziecie moje kochane wiedzieć jaki wynik :-D ale cosik się ostatnio jakaś troszkę dziwna czuję, ale żeby nie myśleć o ciąży to wmawiam sobie, że to dlatego, że zaczęłam prace i organizm się musi przyzwyczaić albo, że to przesilenie jesienne :-p;-) zawsze coś sobie wmówię żeby było dobrze hihih. Kładę się do wyrka bo padam. Buśś

oj biedulko, to się namęczyłaś, teraz zasługujesz żeby pospać ile się da :tak:

dziewczyny mam pytanko wiecie juz ze test jak narazie negatywny ale interesujace jest ta ze bola mnie piersi tak z boku jak dotkne i z dolu a moje brodawki w samym srodku sa bardzo jasne naokolo zas ciemne? no i dosc bolace co o tym myslicie

Andzia ja nigdy nie miałam żadnych objawów na @. Moje @ były bezobjawowe i bezbolesne. Dlatego jak mnie piersi bolały to nawet nie zwróciłam na to uwagi, bo w końcu jakiś tam okres terminowo miałam. Sądzę że nie powinno się szukać objawów ciąży tak wcześnie, czyli przed spodziewaną @.
W każdym razie z mężem zdecydowaliśmy się na staranie o drugą dzidzie na przyszły rok i nie zamierzam szukać żadnych objawów ciąży dopóki @ nie będzie mi się spóźniał. :tak:
 
kochana ja ci powiem ze do tej pory nie chcielismy bo za wczesnie i wpadki nie bylo byly czasy lepsze i gorsze kasy mniej i wiecej roznie bywalo a teraz sie ustatkowalo mamy swoj kąt jeśteśmy małżeństwem wiec sie zaczeliśmy starac i nie martw sie jakos to bedzie a długi kochana kto ich w dzisiejszych czasch nie problemy byly sa i beda a dziecko to skarb

ja wiem kochan, ale tak jak napisala kbetina nie ma co szukac na sile :)....
ja wychodze z zalozenia ze co ma byc to bedzie... a jak cos ci pisane jest to cie nie ominie.... :)
my sie nie staralismy ale wychodzilismy z zalozenia ze jak ma byc to nawet gdy bedziemy sie zabezpieczac to dzidzi sie pojawi...

wierze w boga i boski plan.... bog odbiera bog daje tylko on decyduje kiedy jak i gdzie.... ;)... moze sie pomodl :)...
 
remonty remonty, jej już bym chciała mieć je za sobą a tu nawet nie zaczęliśmy, nie możemy znaleźć nikogo do położenia glazury :confused2:
heheh mnie kochana to remonty bokiem juz wychodza bo od roku to ih onca wogole nie widac ;-);-) glazura to juz wyszza szkola jazdy a my szukalismy kogos do polozenia gladzi w przed pokoju i o szkotach to nawet nie wysle bo bym miala na scianach gory i doliny albo po pomalowaniu gladz by odpadla wiec pomyslelismy o Polakach ale to nie bylo takie latwe a jak juz znalezlismy to polak z polaka zedrze ostatni kawalek skory - jak mi facet powiedzial cene ze nasz przedpokoj to dobrze ze za mna byla sciana bo slabo mi sie zrobilo... musimy myslec cos sami bo ja napewno nie zaplace takich pieniedzy za cos takiego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Naszczescie moj mąż to złota rączka wszystko robi sam i nawet nie nabałagani a i jeszcze posprzata dobry chlopina :):tak: ma swoje dziury w nosie ale jest uroczy i otwarcie nie mowi jak by chcial no zebym nie dostala @ ale mówi że podoba mu sie takie imie ze moze cos wyjdzie z naszych staran i nie wazne co by bylo wazne zeby mnialo urode mamy i rozum tatusia :rofl2:heheh
moj tom wszytskiego sie uczyl przy naszym remoncie jak zaczelismy... na poczatku to bylo tak za ja uczylam go pewnych rzeczy :-):-) ja mam wyksztalcenie trszke pod tym katem a moj tom to komputerowiec i prawnik wiec na poczatku naprawde sie o niego balam bo groznie to wygladalo:-):-) ale na szczescie szybko sie uczy;-);-);-)

Cześć dziewczynki :-) nie ma Was pewnie :-( ja dopiero z pracy wróciła i zmęczona jestem bo nawet a 10 minut w pracy nie usiadłam w spokoju :-( ruch dziś był i co, trza było robić. Ja też @ powinnam dostać 14 z moich wyliczeń. Test będę robić gdzieś w sobotę, niedzielę. Oczywiście będziecie moje kochane wiedzieć jaki wynik :-D ale cosik się ostatnio jakaś troszkę dziwna czuję, ale żeby nie myśleć o ciąży to wmawiam sobie, że to dlatego, że zaczęłam prace i organizm się musi przyzwyczaić albo, że to przesilenie jesienne :-p;-) zawsze coś sobie wmówię żeby było dobrze hihih. Kładę się do wyrka bo padam. Buśś

tak trzymaj kochana - ale jaka ciaza????:szok::szok: o co wogole chodzi:szok::szok::szok:
kochana kazdy w pracy potrzebuje troche oddechu - ty mi sie szczedzaj :*

dziewczyny mam pytanko wiecie juz ze test jak narazie negatywny ale interesujace jest ta ze bola mnie piersi tak z boku jak dotkne i z dolu a moje brodawki w samym srodku sa bardzo jasne naokolo zas ciemne? no i dosc bolace co o tym myslicie
kochana nie ysl o tym naprawde bo znajac zycie moze byc tak ze to ci sie tylko wydaje i mozesz sobie to wmawiac a tak naprawde tego nie ma... ja po pierwszych staraniach tak zwariowalam ze juz po tygodniu czulam sie jak w ciazy i widzialam i czulam takie rzeczy ze moj tom to sie zaczal o mnie bac... a najgorsze jest to ze zaczelam chodzic jak bym byla w ciazy... mowie ci kochana czas szybko leci jak nie teraz to w nastepnym miesiacu ale pamietaj... to ma byc zabawa dla ciebie a nie starania za wszelka cene.... trzymam kciuki
 
Dziewczyny, czy w waszych przypadkch testy dzialaly, mi spoznia sie okres zrobilam z 6 testow (takei przed i w dniu spóźnionej i caly czas wychodzi ze nie, no ale ja ma regularne cykle, nie wiem co myslec?
 
Dziewczyny, czy w waszych przypadkch testy dzialaly, mi spoznia sie okres zrobilam z 6 testow (takei przed i w dniu spóźnionej i caly czas wychodzi ze nie, no ale ja ma regularne cykle, nie wiem co myslec?

przyczyny moga byc rozne stres, podroz, zmiana klimatu... ile ci sie spoznia???
ja teraz jak rbilam test to drugiej kreski w zasadzie nie bylo widac bo robilam go z moim tomem... on jej nie widzial a ja heheh glupio to zabrzmi wydawalo mi sie ze ona tam jest... no i zyc mi to nie dawalo po godzinie wyciagnelam test ze smieci i BYLA heheh druga piekna kreseczka tak robilam testy 4 dni pod rzad i za kazdym razem wychodzilo ze widac tylko jedna dopiero po jakims dlugim czasie pojawiala sie druga... jesli nie jestes pewna to zapisz sie do lekarza bo tak jak mowie przycyzn moze byc wiele...
 
Dziewczyny, czy w waszych przypadkch testy dzialaly, mi spoznia sie okres zrobilam z 6 testow (takei przed i w dniu spóźnionej i caly czas wychodzi ze nie, no ale ja ma regularne cykle, nie wiem co myslec?
Jeśli chodzi o mnie to miałam bardzo nieregularne @ i mimo to zawsze prawdę mi pokazywały a jak faktycznie byłam to pierwszy test i od razu dwie grube krechy

a tak w ogóle dzień dobry Dziewczyny ja dziś od rana dużo pracy mam i tak nie wiele czasu by pisać:-( Miłego dnia:-D
 
Jeśli chodzi o mnie to miałam bardzo nieregularne @ i mimo to zawsze prawdę mi pokazywały a jak faktycznie byłam to pierwszy test i od razu dwie grube krechy

a tak w ogóle dzień dobry Dziewczyny ja dziś od rana dużo pracy mam i tak nie wiele czasu by pisać:-( Miłego dnia:-D

milego dzionka kochana uwazaj na siebie i sie nie przemeczaj :*
 
reklama
Dzieki dziewczyny! Ale szybko odpowiadacieJ rudzia 789- dwa dni spoznienia wiec poczekam zobacze co wyjdzie.
A wam, gratulujeJ
 
Do góry