reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Do Bonusowa =>
a Może nie powinnaś czekać na @ tylko pójśc do lekarza bo to może być coś poważniejszego...skoro z testu nic nie wyszło a Ty masz cały czas takie objawy...

Jak w przyszłym tygodniu dalej @ nie będzie to pójdę do gina. On ma usg to sprawdzi czy wsio ok ;-)
W przyszły poniedziałek (17. 08) będzie dwa tyg. jak mi się spóźnia. Zaczęłam siusiać częściej, jak przy zapaleniu pęcherza tylko bez bólu. Może na prawdę sobie wszystko uroiłam :eek::-D
 
reklama
;-) hej kobietki jestem tu nowa mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :sorry: na wasze forum to napisze wam troche o sobie :tak: mam 19 lat i mam juz coreczke ma 2,5 roku Nikola:-) ma na imie urodzila sie 16 maja 2007 roku mialam cesarke mialam 16 lat gdy zaszlam w ciaze z moim chlopakiem ktory mial wtedy 18 lat teraz jest juz moim mezem ;-) bardzo mocno sie kochamy chcielismy miec dziecko wiec mamy slub wzielismy 6 stycznia 2007 bylam w 5 miechu do tej pory bardzo mocno sie kochamy i wszedzie razem chodzimy :-D i teraz chyba znow zaszlam w ciaze:szok: miesiaczke powinnam miec 3 sierpnia i do tej pory nie mam test robilam 5 dni temu wyszedl pozytywny kreska druga na tescie wyszla odrazu aby 4 krople wpuscilam moj maz ze mna byl przy tym bo strasznie sie balam jak zobaczylam druga kreske bordowa i odrazu myslalam ze upadne nogi jak z waty wiec chyba nie ma watpliwosci ze to ciaza:cool: moj maz byl tak samo w szoku ale sie cieszy ja tez tylko martwi mnie to jak ja sobie poradze z dwojka dzieci:eek: teraz musze isc do lekarza ciekawa jestem ktory to tydz miedzy moimi dziecmi bedzie 3 lata roznicy to chyba nie tak zle?:shocked2::cool2:
 
...i teraz chyba znow zaszlam w ciaze:szok: miesiaczke powinnam miec 3 sierpnia i do tej pory nie mam test robilam 5 dni temu wyszedl pozytywny kreska druga na tescie wyszla odrazu aby 4 krople wpuscilam moj maz ze mna byl przy tym bo strasznie sie balam jak zobaczylam druga kreske bordowa i odrazu myslalam ze upadne nogi jak z waty wiec chyba nie ma watpliwosci ze to ciaza:cool: moj maz byl tak samo w szoku ale sie cieszy ja tez tylko martwi mnie to jak ja sobie poradze z dwojka dzieci:eek: teraz musze isc do lekarza ciekawa jestem ktory to tydz miedzy moimi dziecmi bedzie 3 lata roznicy to chyba nie tak zle?:shocked2:...
witaj:blink: Nie masz się czym martwić masz wspaniałą córeczkę, masz kochającego męża dałaś sobie radę z pierwszym dzidziusiem to i z drugim dasz sobie radę tymbardziej że twoja córeczka nie jest już taka malutka:tak: trzymam kciuki żeby wszystko było ok:tak:
 
dziekuje za wsparcie ciesze sie bo dzieci sa wspaniale :-) i ciesze sie ze odpisalas :tak: a jak myslisz skoro kreska wyszla odrazu i taka sama jak testowa ciemna bordowa to chyba jest to juz 5 6 tydz tak mi sie wydaje ale mam straszne mdlosci najbardziej rano i wieczorem
 
Powiem Ci tak odczuwałam lekki ból brzucha ale u mnie zawsze tak było przed @ więc nie zwracałam uwagi a co do siusiania na początku było normalnie dopiero po około 4 tygodniach to faktycznie częsciej chodziłam i dalej chodzę tylko troszkę mam siusiu i tak mnie masakrycznie boli pęcherz jakbym conamniej 2 litry tam miała:-)


Ano widzisz, ale już jutro będzie wszystko wiadomo, stresuję się bardzo ale moj Łukasz mnie bardzo wspiera:):):)...twierdzi, że nawet jak sie okaże, że się nie udało to będziemy się dalej starać...;-)
 
;-)No to moim zdaniem jesteś w ciąży jak nic...skoro takie objawy i wyszły dwie wyraźne kreski na teście...a przy pierwszej ciąży nie miałaś objawów skoro jesteś niepewna co do tej ciąży ??pozdrawiam i na pewno sobie dacie rade:-)
 
dziekuje za wsparcie ciesze sie bo dzieci sa wspaniale :-) i ciesze sie ze odpisalas :tak: a jak myslisz skoro kreska wyszla odrazu i taka sama jak testowa ciemna bordowa to chyba jest to juz 5 6 tydz tak mi sie wydaje ale mam straszne mdlosci najbardziej rano i wieczorem
Skoro już masz mdłości to ok. 4 tygodnia już będzie:tak: Mi też wyszły bordowe krechy i miałam 5 tydzień:-)

Ano widzisz, ale już jutro będzie wszystko wiadomo, stresuję się bardzo ale moj Łukasz mnie bardzo wspiera:):):)...twierdzi, że nawet jak sie okaże, że się nie udało to będziemy się dalej starać...;-)
No i to jest bardzo ważne że nie jesteś sama:tak: Trzymam kciuki za pozytywny wynik:-) Napisz jak coś będziesz wiedzieć:-)
 
Ostatnia edycja:
witam poraz pierwszy... ja jestem w 7 tygodniu i jest to moj drugi babel... jesli chodzi o dolegliwosci ciazowe to powiem ze na starcie zaczynam wymiekac;-);-) w pierwszej ciazy tak sie nie czulam od jakiegos czasu zaczely sie okropne mdlosci.... powiem szczerze ze wolalabym skoczyc kilka razy do kibelka zwymiotowac i byloby po wszytskim a tak to sie mecze caly dzien i noc z czego przez to jestem strasznie poddenerwowana, wszytsko mnie drazni... jeszcze nie mialam tej przyjemnosci wymiotowac... brzusio boli nie dobrze mi jak jestem najedzona nie dobrze mi jak jestem glodna....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: aaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
witam poraz pierwszy... ja jestem w 7 tygodniu i jest to moj drugi babel... jesli chodzi o dolegliwosci ciazowe to powiem ze na starcie zaczynam wymiekac;-);-) w pierwszej ciazy tak sie nie czulam od jakiegos czasu zaczely sie okropne mdlosci.... powiem szczerze ze wolalabym skoczyc kilka razy do kibelka zwymiotowac i byloby po wszytskim a tak to sie mecze caly dzien i noc z czego przez to jestem strasznie poddenerwowana, wszytsko mnie drazni... jeszcze nie mialam tej przyjemnosci wymiotowac... brzusio boli nie dobrze mi jak jestem najedzona nie dobrze mi jak jestem glodna....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gratuluje i życzę spokojnej ciąży:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry