reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Najlepiej poczekajcie 2 tygodnie z przytulaniem od pierwszego dnia okresu wtedy plemniki dojrzeją i będzie większe prawdopodobieństwo że się uda u nas były tygodniówki i jak widać wystarczyły:-D Trzymam kciuki i czekam na wiadomości o dwóch kreseczkach u Was dziewczyny:-D:-D

No no :-) 28 powinnam dostać @ a może jeszcze nic straconego w tym miesiącu ;-) my za bardzo nie mamy jak się starać o dzidziusia ponieważ my z rodzicami mieszkamy i tak o. Nie za bardzo :-D ale mój "Mąż" stwierdził, że i tak dołoży wszelkich starań bo dziś jak wracał z pracy zobaczył takiego małego brzdąca w sklepie i aż mu sie łezka zakręciła. Słodkie :-)
 
reklama
cześć jestem mamą dwóch chłopców (8 i 5), cztery miesiące temu poroniłam w 6 tyg, teraz chyba z nwou jestem w ciązy, poniewaz tydzien spoznia mi sie okres, mam objawy takie jak czeste siusiu, bolesne, nabrzmiale piersi, bol w podbrzuszu, w krzyzach, czasem nudnosci, no i pozytywny wynik testu. Ale boje sie bardzo, poniewaz wczoraj mialam plamienie i krwawilam ale tylko jak podtarlam sie papierem, natomiast wkladka byla caly dzien czysta, ze strachu przelezalam caly dzien wczoraj dzisiaj popoludniu ide do lekarza, nie chce znowu pzrezywac tego samego co 4 miesiace temu. w dniu kiedy mialam dostac okres plamilam, ale tylko niecaly dzien no a potem juz czulam po swoich humorach ze cosik jest. ale wczorajszy dzien mnie przerazil
 
cześć jestem mamą dwóch chłopców (8 i 5), cztery miesiące temu poroniłam w 6 tyg, teraz chyba z nwou jestem w ciązy, poniewaz tydzien spoznia mi sie okres, mam objawy takie jak czeste siusiu, bolesne, nabrzmiale piersi, bol w podbrzuszu, w krzyzach, czasem nudnosci, no i pozytywny wynik testu. Ale boje sie bardzo, poniewaz wczoraj mialam plamienie i krwawilam ale tylko jak podtarlam sie papierem, natomiast wkladka byla caly dzien czysta, ze strachu przelezalam caly dzien wczoraj dzisiaj popoludniu ide do lekarza, nie chce znowu pzrezywac tego samego co 4 miesiace temu. w dniu kiedy mialam dostac okres plamilam, ale tylko niecaly dzien no a potem juz czulam po swoich humorach ze cosik jest. ale wczorajszy dzien mnie przerazil

Nie martw się tylko idź do gina. Może wszystko ok, a jeśli będzie trzeba to zapisze Ci coś na podtrzymanie. Będę trzymać kciuki :-D Napisz wieczorkiem co i jak.
 
Jestem mamą 9msc Januszka. Bardzo uważaliśmy z mężem, ostatni okres miałam od 14 lipca do 18. Teraz okresu nie mam, ponadto robiłam już 4 testy i wszystkie były pozytywne. Nie mam żadnych objawów ciąży. Żadnych bóli, piersi się absolutnie nie zmieniają. Miałam w ostatnim tyg. bardzo dużo wysiłku, bo szłam w pielgrzymce. Przeszłam w 4 dni 150 km, co daje ponad 30 km dziennie... i nic się nie działo, żadnych bóli... kompletnie nic. Czy możliwe, że to ciąża? Do ginekologa jestem umówiona dopiero na 24 ... osiwieję do tego czas... pomocy
 
Jestem mamą 9msc Januszka. Bardzo uważaliśmy z mężem, ostatni okres miałam od 14 lipca do 18. Teraz okresu nie mam, ponadto robiłam już 4 testy i wszystkie były pozytywne. Nie mam żadnych objawów ciąży. Żadnych bóli, piersi się absolutnie nie zmieniają. Miałam w ostatnim tyg. bardzo dużo wysiłku, bo szłam w pielgrzymce. Przeszłam w 4 dni 150 km, co daje ponad 30 km dziennie... i nic się nie działo, żadnych bóli... kompletnie nic. Czy możliwe, że to ciąża? Do ginekologa jestem umówiona dopiero na 24 ... osiwieję do tego czas... pomocy


No to moim zdaniem, skoro wszystkie testy wyszły pozytywne to jednak jesteś chyba w ciązy. Każdą ciążę przeżywa się inaczej więc może w tej ciąży będziesz miala spokojne życie i nie będzie Ci dokuczać. Ja np muszę zrobić jeszcze jeden test bo niby tamten wyszedł negatywny ale od czasu do czasu mam boleści jajników i mam delikatnie obrzmiałe piersi a do @ jeszcze 2 tygodnie. Pozdrawiam i daj znać jak tam się czujesz...papa;-)
 
No to za Ciebie również trzymam kciuki. Mam nadzieję, że to ciąża a nie żadna choroba nie daj Bóg...Mój Łukasz tak się załamał jak zobaczył jedną kreske, że tak do tej pory cały czas o tym myśli i gada, głaszcze po brzuchu i niestety nie ma...już chcę na prawdę chcę aby to się udało. Słuchajcie a Waszym zdaniem ile dni po @ ma się dni płodne?? tak żeby była aż burza hormonów :-) powiedziałam nawet mojemu mężczyźnie, że ma przestać palić, przestać pić piwo i kompać się w gorącej wodzie bo to też przeszkadza w sumie. Powiedział, że się dostosuje :-D

ja na Twoim miejscu kupilabym testy na owulacje i wtedy bedziesz na 100% pewna kiedy masz owulacje i kiedy najlepiej starac sie o bąbelka ;-) zycze powodzenia... a Ptrycja ma racje zanim bedziesz miala owulacje poczekajcie trosze z przytulaniami... to tez wiele daje ;-)
 
No to moim zdaniem, skoro wszystkie testy wyszły pozytywne to jednak jesteś chyba w ciązy. Każdą ciążę przeżywa się inaczej więc może w tej ciąży będziesz miala spokojne życie i nie będzie Ci dokuczać. Ja np muszę zrobić jeszcze jeden test bo niby tamten wyszedł negatywny ale od czasu do czasu mam boleści jajników i mam delikatnie obrzmiałe piersi a do @ jeszcze 2 tygodnie. Pozdrawiam i daj znać jak tam się czujesz...papa;-)

Ja robiłam test dzień przed planowaną @ i był negatywny.
Następny za 3 dni już pokazał 2 kreski.
 
reklama
ja na Twoim miejscu kupilabym testy na owulacje i wtedy bedziesz na 100% pewna kiedy masz owulacje i kiedy najlepiej starac sie o bąbelka ;-) zycze powodzenia... a Ptrycja ma racje zanim bedziesz miala owulacje poczekajcie trosze z przytulaniami... to tez wiele daje ;-)

a wiesz może ile takie testy kosztują ?? orientujesz się może?? bo szczerze powiedziawszy to ja pierwszy raz słyszę o takich testach ;-) a z przytulaniem to faktycznie poczekamy skoro tak mówicie kochane :-) ale powiedźcie mi, mam racje jak mu mówię, żeby się nie kompał w tak gorącej wodzie i mniej palił bo to ma spore znaczenie z tego co wiem...
 
Do góry