reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

katarzyn_a

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2009
Postów
25
hej dziewczyny
dawno tu nikt nie pisał może dlatego, że już są wszystkie odpowiedzi napisane ale ja potrzebuje potwierdzenia tak dla siebie z góry dziękuje :) wiec tak: zrobiłam w sumie 3 testy ciążowe 1- 4 dni przed spodziewana @ i wyszło mi 2 kreski przy czym druga prawie nie widoczna 2 - w dniu spodziewanej miesiączki i juz były dwie kreski bardzo widoczne i 3 - dzień po spoźnieniu @ i to samo co przy teście 2. moje pytanie dotyczy czy testy mogą się mylić (każdy był innej firmy) czy już mogę cieszyć sie tym że mam dzidziusia dodam że jestem od jakiegoś niecałego tyg senna, mam mdłości nie tylko rano :( i dziwne smaki raz na ostre a raz na np krewetki za którymi nie przepadałam :) ale czy to możliwe że mam objawy tak szybko ??? jak obliczyłam to był by to 2 - 3 tydz ciąży. do lekarza idę w pon troche sie tego boje bo moja rodzinka (chodzi o mame i teściów) już się ciesza :) pozdrawiam wszystkie forumkowiczki.
 
reklama
Z tymi objawami to roznie bywa, jedne maja wczesniej , drugie pozniej a inne w ogole. Ale trzy testy z pozytywnym wynikiem to napewno ciaza:-)
 
Ja do 4 miesiąca nie miałam żadnych objawów, nawet okres był taki sam :baffled: Pewnego dnia zrobiłam test, tak bardziej dla żartu niż z przekonania, bo zaczęłam być senna a wynik zupełnie mnie zaskoczył:confused: 2 dni później okazało się że to prawda i już w 2 trymestr wskoczyłam haha
trochę szkoda, jakbym wiedziała bardziej bym o siebie dbała
 
ciaza na bank:-) przy czym nie martw sie jesli lekarz nie bedzie mógl jej stwierdzic czasami bardzo wczesne ciaze tak maja w badaniu ginekologicznym. gratuluje II kreseczek


 
no no dużo tych pozytywnych testów Ci wyszło katarzyn_a :-) moje testy wychodziły negatywnie, jak teraz myślę to jakieś objawy typu senność i lekkie mdłości poranne były, ale skoro testy były negatywne to kompletnie nie myślałam o ciąży, zwłaszcza że plamienia w dniu spodziewanej miesiączki też wystąpiły, wzięłam to wszystko za jesienne znużenie i przepracowanie, a to była Patrycja :-D

gratuluje pozytywnych testów ;-)
 
hej dziewczyny
dawno tu nikt nie pisał może dlatego, że już są wszystkie odpowiedzi napisane ale ja potrzebuje potwierdzenia tak dla siebie z góry dziękuje :) wiec tak: zrobiłam w sumie 3 testy ciążowe 1- 4 dni przed spodziewana @ i wyszło mi 2 kreski przy czym druga prawie nie widoczna 2 - w dniu spodziewanej miesiączki i juz były dwie kreski bardzo widoczne i 3 - dzień po spoźnieniu @ i to samo co przy teście 2. moje pytanie dotyczy czy testy mogą się mylić (każdy był innej firmy) czy już mogę cieszyć sie tym że mam dzidziusia dodam że jestem od jakiegoś niecałego tyg senna, mam mdłości nie tylko rano :( i dziwne smaki raz na ostre a raz na np krewetki za którymi nie przepadałam :) ale czy to możliwe że mam objawy tak szybko ??? jak obliczyłam to był by to 2 - 3 tydz ciąży. do lekarza idę w pon troche sie tego boje bo moja rodzinka (chodzi o mame i teściów) już się ciesza :) pozdrawiam wszystkie forumkowiczki.
No to gratuluje zafasolkowania:tak: na pewno jesteś w ciąży:tak: Spokojnej ciąży Ci życzę:-)
 
Również gratuluję :)
A z tymi testami jest tak, że mogą pokazać nieprawdziwy wynik tylko wtedy jeśli pokażą że nie jest się w ciąży.Jeśli już jednak pojawią się dwie kreski to wynik jest na sto procent prawidłowy. :)
 
Hej dziewczyny. Proszę doradźcie mi...staramy się z chłopakiem o dziecko, kochaliśmy się w piątek i w sobotę. Jest dziś poniedziałek a mnie bardzo bolą jajniki. Misiączkę powinnam dostać 28 a jest dopiero 10. Kiedy moge zrobić test?? Zarazem jak najszybciej ale i żeby był bardzo prawdopodobny...strasznie nam zależy. Mój chłopak jest z regóły cierpliwy, ale ja nie i chciałaym już wiedzieć. Proszę pomóżcie. Pozdrawiam Was :)
 
Hej dziewczyny. Proszę doradźcie mi...staramy się z chłopakiem o dziecko, kochaliśmy się w piątek i w sobotę. Jest dziś poniedziałek a mnie bardzo bolą jajniki. Misiączkę powinnam dostać 28 a jest dopiero 10. Kiedy moge zrobić test?? Zarazem jak najszybciej ale i żeby był bardzo prawdopodobny...strasznie nam zależy. Mój chłopak jest z regóły cierpliwy, ale ja nie i chciałaym już wiedzieć. Proszę pomóżcie. Pozdrawiam Was :)
Kochana tak jak moja poprzedniczka radzę ci zrób w dniu planowanej @ bo wcześniej może ci wyjść negatywny ja zrobilam po ponad 2 tygodniach od @ bo myślałam że mam zaburzenia a jednak się okazało że to dzidzia:-) Tobie też życzę z całego serca 2 śliczniutkich kreseczek:tak::tak::tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny :blink:

Jestem tu nowa, to mój pierwszy post.

Ponad dwa miesiące temu odstawiłam tabletki. Pierwszy cykl po odstawieniu trwał 29 dni. Z partnerem kochamy się wtedy kiedy mamy na to ochotę, więc jakoś specjalnie nie liczyłam kiedy mam owulację itp. Od około 1,5 tygodnia mam bóle w podbrzuszu. Na początku myślałam, że to zapowiedź @ ale miałam dostać ją 3 sierpnia, a tu nic i jak na razie się nie zapowiada. Ponadto bolą mnie brodawki sutkowe, jestem senna i miewam lekkie mdłości, bóle i zawroty głowy. Test zrobiłam w zeszły czwartek i wyszedł negatywnie. Dziś kolejny i również negatywny. Nie wiem co o tym myśleć :baffled: Nie pragnęłam dziecka jakoś specjalnie, więc wkręcanie objawów nie wchodzi w grę. Aczkolwiek teraz jak pomyslę, że może ono jest w moim brzuszku jest mi przyjemnie i chciałabym żeby to była ciąża. Co o tym myślicie?

Myślę, że na wizytę u gina jest jeszcze za wcześnie, ale jak nadal @ nie będzie, to w czwartek kolejny test, a w piątek beta.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.:sorry2:
 
Do góry