reklama

Bordowa sukienka-jaki kolor bolerka?

Temat na forum 'Dzieciaczki' rozpoczęty przez justyna1980, 29 Sierpień 2010.

1. justyna1980

justyna1980 Fanka BB :)

Z okazji roczku Majeczki mamy zamówioną mszę.Mam dla niej bordową sukienkę tylko niestety jest z krótkim rękawem a wrzesień jest dosyć chłodny i w związku z tym mam pytanie-co będzie pasowało do sukienki o tym kolorze? Myślałam o bolerku tylko nie wiem jaki kolor i czy bawełniany by pasował,sukienka jest lekko świecąca coś a'la satyna.Mogę wkleić zdjęcie jeśli trzeba.
    Liczę na Wasze rady

2. Maliina

Maliina Moderator

myśle że może bolerko w kolorze białym? ładnie bedzie kontrastować. i myślę że bawełniane będzie pasować:) grunt by dziecku było ciepło:)
    zycze udanej imprezy roczkowej:)
    czekam na relacje po urodzinkach:) mnie to czeka za 3 miesiące.

3. reklama
  4. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

A ja myślę, że ecru. Bo biały się jakoś tak bardzo rzuca w oczy i nikt nie zwróci uwagi na śliczną sukieneczkę :) Ewentualnie lekko kremowy.

5. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

a ta sukieneczka jest cała bordowa??? moja mała ma bordowo - czarną (góra z czarnego aksamitu, dół z połyskującego borodowego "czegoś" z naszytymi czarnymi kropeczkami).
    sukienka jest bez rękawa więc sprawiłam małej czarny aksamitny zakiecik... trochę mnie ta czern na początku szokowała ale jak się córke wystroiło to i latek jakby przybyło :-) i było bardzo elegancko :-)
    aha..rajtki znalazłam bordowe :-) a buciki czarne :-)

a co do białego to też testowałam biały sweterek ale mam taki śnieżnobiały i baaaardzo dawał po oczach przy bordowej kiecy :-(

najlepiej wez sukienkę i rusz do sklepów - w większosci pracuja spoko dziewczyny - coś dobierzecie :-)

6. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

a czemu nie czarne bolerko????też by pasowało....

7. marczelitto85

8. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Hejka! Może być też granatowe,np aksamitne.Pasowałby do niego jakiś mały bordowy motyw,np kwiatek czy coś takiego,żeby podkreślić,że to komplecik.
    Czarne dla rocznej dziewuszki- moim zdaniem- trochę za poważne.

9. Arcobaleno

Arcobaleno Mamusia Nikosia

Też uważam że czarny będzie najlepszy :-) materiał podobny do sukienki :-)

10. reklama
  11. Maliina

Maliina Moderator

justyno daj znac na co sie zdecydowalas. mile widziane foty po imprezie:)
    jak widzisz wybór masz duzy kazda inny gust i jest w czym wybierac:)

12. marczelitto85

kochana przecież niunia ma wyglądać poważnie:)))to już roczek:)małe gwiazdy też mogą miec taki styl:-D;-)jej dzień musi wyglądać powalająco:))
    czekamy na foty:)

Poleć forum