reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bordowa sukienka-jaki kolor bolerka?

No tak napisałam bo moim zdaniem nie ma co robić z rocznej dziewuszki starszej niż rzeczywiście jest.Pewnie przyjdzie jeszcze na to czas.
Od razu przypominają mi się dwu,trzylatki w sandałkach na obcasikach:)ech,
 
reklama
Ach, przypomniał mi się roczek mojej córki.Nie bardzo jeszcze wtedy chodziła, wystąpiła w spodniach i eleganckiej bawełnianej bluzeczce.A po chwili i tak była cała uświniona sadzą z kominka i tortem:)
 
No tak napisałam bo moim zdaniem nie ma co robić z rocznej dziewuszki starszej niż rzeczywiście jest.Pewnie przyjdzie jeszcze na to czas.
Od razu przypominają mi się dwu,trzylatki w sandałkach na obcasikach:)ech,
sandałki na obcasach???ojj chyba nie założyłabym mojej takich....no ale się jeszzce okaże:)moja na roczek już śmigała:)
wklejam zdjęcie:) DSC01686 modified.jpgDSC01685 modified.jpgdo tego miałam biały sweterek.....na kapciuchy nie patrzcie:)grunt żeby miała ciepło w stopy:)))
 
a mi się wlaśnie podoba jak na roczku dziecko jest ubrane "na dorosłe" :-)

roczniak juz może chodzić, w każdym razie jest juz spionizowany :-)

a dla dziewczynki to chyba taki przełomowy moment zeby wyjść ze spiochów w sukienki :-)
do tego "roczek" to pierwsza powazna, w miarę swiadoma uroczystosć w zyciu dziecka :-) więc...

no ale każdy roczniak ma swoich rodziców a na tym etapie to rodzice decydują w co ubrać malca więc...

każda z nas zrobi jak uważa :-)
 
a mi się wlaśnie podoba jak na roczku dziecko jest ubrane "na dorosłe" :-)

roczniak juz może chodzić, w każdym razie jest juz spionizowany :-)

a dla dziewczynki to chyba taki przełomowy moment zeby wyjść ze spiochów w sukienki :-)
do tego "roczek" to pierwsza powazna, w miarę swiadoma uroczystosć w zyciu dziecka :-) więc...

no ale każdy roczniak ma swoich rodziców a na tym etapie to rodzice decydują w co ubrać malca więc...

każda z nas zrobi jak uważa :-)
no mi też sie podoba to jak mała wygląda tak...."doroślej"....bo to małe elegantki są.z tej poważności aż słodko:))no i rzecz jasna.....torebka hahahaah mąż kupił małej niebieską.jak staną przed kasa z nią i z tą torebką zawieszoną na rączce (taką malutką)to myślałam że padne a ekspedientka razem ze mną:)
 
wiecie w domu to nie ma problemu najgorzej ta masz w kosciele ostatnio jest zimno.Tak sobie myślę że może do koscioła ubiorę jej spodnie i jakąś elegancką bluzke a w domu ją przebiorę
 
wiecie w domu to nie ma problemu najgorzej ta masz w kosciele ostatnio jest zimno.Tak sobie myślę że może do koscioła ubiorę jej spodnie i jakąś elegancką bluzke a w domu ją przebiorę
pewnie że tak...ja swojej kupiłam biała bluzeczkę z kołnierzykiem i taką kamizelkę krótką:)wygląda w tym jak mała prezesowa hahahah
 

Załączniki

  • DSC04343.jpg
    DSC04343.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 121
Ostatnia edycja:
Pewnie ze pasował:) a jak impreza udała sie???
jak malutka ja przezyla?
no i jesli to nie tajemnica co dostala?
 
reklama
Do góry