reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bordowa sukienka-jaki kolor bolerka?

justyna1980

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2008
Postów
278
Z okazji roczku Majeczki mamy zamówioną mszę.Mam dla niej bordową sukienkę tylko niestety jest z krótkim rękawem a wrzesień jest dosyć chłodny i w związku z tym mam pytanie-co będzie pasowało do sukienki o tym kolorze? Myślałam o bolerku tylko nie wiem jaki kolor i czy bawełniany by pasował,sukienka jest lekko świecąca coś a'la satyna.Mogę wkleić zdjęcie jeśli trzeba.
Liczę na Wasze rady
 
reklama
Z okazji roczku Majeczki mamy zamówioną mszę.Mam dla niej bordową sukienkę tylko niestety jest z krótkim rękawem a wrzesień jest dosyć chłodny i w związku z tym mam pytanie-co będzie pasowało do sukienki o tym kolorze? Myślałam o bolerku tylko nie wiem jaki kolor i czy bawełniany by pasował,sukienka jest lekko świecąca coś a'la satyna.Mogę wkleić zdjęcie jeśli trzeba.
Liczę na Wasze rady

myśle że może bolerko w kolorze białym? ładnie bedzie kontrastować. i myślę że bawełniane będzie pasować:) grunt by dziecku było ciepło:)
zycze udanej imprezy roczkowej:)
czekam na relacje po urodzinkach:) mnie to czeka za 3 miesiące.
 
A ja myślę, że ecru. Bo biały się jakoś tak bardzo rzuca w oczy i nikt nie zwróci uwagi na śliczną sukieneczkę :) Ewentualnie lekko kremowy.
 
a ta sukieneczka jest cała bordowa??? moja mała ma bordowo - czarną (góra z czarnego aksamitu, dół z połyskującego borodowego "czegoś" z naszytymi czarnymi kropeczkami).
sukienka jest bez rękawa więc sprawiłam małej czarny aksamitny zakiecik... trochę mnie ta czern na początku szokowała ale jak się córke wystroiło to i latek jakby przybyło :-) i było bardzo elegancko :-)
aha..rajtki znalazłam bordowe :-) a buciki czarne :-)

a co do białego to też testowałam biały sweterek ale mam taki śnieżnobiały i baaaardzo dawał po oczach przy bordowej kiecy :-(

najlepiej wez sukienkę i rusz do sklepów - w większosci pracuja spoko dziewczyny - coś dobierzecie :-)
 
Hejka! Może być też granatowe,np aksamitne.Pasowałby do niego jakiś mały bordowy motyw,np kwiatek czy coś takiego,żeby podkreślić,że to komplecik.
Czarne dla rocznej dziewuszki- moim zdaniem- trochę za poważne.
 
justyno daj znac na co sie zdecydowalas. mile widziane foty po imprezie:)
jak widzisz wybór masz duzy kazda inny gust i jest w czym wybierac:)
 
reklama
Hejka! Może być też granatowe,np aksamitne.Pasowałby do niego jakiś mały bordowy motyw,np kwiatek czy coś takiego,żeby podkreślić,że to komplecik.
Czarne dla rocznej dziewuszki- moim zdaniem- trochę za poważne.
kochana przecież niunia ma wyglądać poważnie:)))to już roczek:)małe gwiazdy też mogą miec taki styl:-D;-)jej dzień musi wyglądać powalająco:))
czekamy na foty:)
 
Do góry